Wielopokoleniowy pokaz mody - Prawdziwe piękno kobiety - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Wielopokoleniowy pokaz mody – Prawdziwe piękno kobiety

Wielopokoleniowy pokaz mody – Prawdziwe piękno kobiety

Ósmego marca 2020 r. w Miejskim Centrum Kultury w Boguchwale w ramach świętowania Dnia Kobiet odbył się wielopokoleniowy pokaz mody z udziałem mieszkanek gminy. W wydarzeniu wzięło udział 14 wspaniałych kobiet w różnym wieku oraz w każdym rozmiarze i o rozmaitej urodzie.

Istotą pokazu było nie byłą prezentacja kolekcji ubrań, ale prawdziwego piękna kobiety – zewnętrznego i wewnętrznego. Stylizacje, które pokazały panie były tylko dodatkiem i zwieńczeniem procesu, który towarzyszył trzytygodniowym przygotowaniom do tego dnia.

Przed pokazem odbyły się spotkania ze stylistką, projektantką i psychologiem.

Dotyczyły one stylizacji wyglądu i nauki makijażu – obejmowały dobór garderoby odpowiedniej do urody, sylwetki i wieku oraz poczucia siebie we własnym ciele i budowania pozytywnego stosunku wobec własnego wyglądu.

Przez parę tygodni pod okiem specjalistów – stylistów i fryzjerów panie przechodziły metamorfozę.  Na sam pokaz przygotowano dla nich po dwa outfity – causualowy i elegancki oraz nowe fryzury i błyskotliwe makijaże. Dzięki temu podczas koncertu finałowego były gotowe do zaprezentowania się w nowym wydaniu na wybiegu mody.

Pomysłodawcą pokazu była Agnieszka Czarnik – Buż – dyrektor MCK w Boguchwale.
Za kwestie związane ze stylizacją, modą i makijażem odpowiedzialna byłam ja i moja Pracownia Estilo Paulina Popek oraz projektantka i psycholog, właścicielka marki KOIRE – Karina Mińkowska – Pado. Karina również stworzyła i opracowała pokaz, podczas którego można było podziwiać część jej kolekcji ubrań. W dniu pokazu przy makijażach wybiegowych pracowała ze mną również Kamila Bednarska – artystka plastyczka, z którą mam przyjemność stale współpracować w swojej Pracowni. Stylizacją fryzur zajął się zespół zdolnych stylistów z Atelier & Academy Katarzyny Złamaniec.

Jestem ogromnie szczęśliwa, że miałam możliwość pracy przy tym projekcie i obserwować przemiany uczestniczek – te wewnętrzne i zewnętrzne… Był to czas niezmiernie kreatywny i inspirujący.

Galeria zdjęć z pokazu:

Galeria zdjęć zza kulis:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up