Warsztaty stylizacji w projekcie Aktywny i Sprawny Caritasu Diecezji Rzeszowskiej - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Warsztaty stylizacji w projekcie Aktywny i Sprawny Caritasu Diecezji Rzeszowskiej

Warsztaty stylizacji w projekcie Aktywny i Sprawny Caritasu Diecezji Rzeszowskiej

Kolejne działania, w których mam aktualnie przyjemność brać udział to projekt Caritasu Diecezji Rzeszowskiej „Aktywny i Sprawny” skierowany do osób niepełnosprawnych bezrobotnych zamieszkałych na terenie województwa podkarpackiego. Program realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

Celem projektu jest poprawa zdolności do zatrudnienia osób niepełnosprawnych, dzięki nabyciu niezbędnych kompetencji zawodowych, społecznych, osobistych i zdrowotnych będących podstawą do podjęcia aktywności zawodowej.

W ramach długofalowego projektu realizowane są warsztaty stylizacji wizerunku i wizażu, które mają na celu podnieść poczucie własnej wartości uczestników oraz przyczynić się do pozytywnej realizacji celów osobistych i zawodowych. W warsztatach biorą udział zarówno kobiety jak i mężczyźni, dlatego poruszane zagadnienia dotyczącą zarówno mody męskiej jak i damskiej oraz zagadnień związanych z doborem kolorów, zestawów i kompletowania garderoby. Cała przekazywana wiedza ma na celu zmobilizować uczestników do udoskonalenia swojego wizerunku oraz pozytywnie wpłynąć na ich samopoczucie. Aktywność na warsztatach jest bardzo duża, nawet w przypadku grupy męskiej, co jest niezwykle satysfakcjonujące!

Oprócz modowych warsztatów uczestnicy mają zapewnione zajęcia z psychologiem, refleksologiem i innymi specjalistami, udział w grupie wsparcia, różne kursy i praktyki zawodowe, wizyty u kosmetyczki i fryzjera oraz aktywności fizyczne. Wszystko po to, aby zmobilizować do nowych zajęć oraz ułatwić im podjęcie nowej pracy w przyszłości.

 

Zapraszam do galerii zdjęć z warsztatów w Pracowni Estilo Paulina Popek

 

 

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up