Warsztaty Makijażu MY MAKEUP. Relacja - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Warsztaty Makijażu MY MAKEUP. Relacja

Warsztaty Makijażu MY MAKEUP. Relacja

Ósmego kwietnia w Pracowni Estilo odbyły się pierwsze po długiej przerwie warsztaty Makijażu i Stylizacji z cyklu KOLOR i STYL. Każde ze spotkań dotyczy innego zagadnienia z dziedziny stylizacji wizerunku  – makijażu, trendów, koloru i kształtu sylwetki.

Moje warsztaty skierowane są do kobiet w każdym wieku. Ich ideą przewodnią jest  przekonanie, że każda kobieta jest wyjątkowa, może wyglądać olśniewająco i czuć się atrakcyjna. W kobiecym gronie przedstawiamy tajniki makijażu i teorii kolorów, odkrywamy proporcje i najlepsze strony sylwetki, wskazujemy idealne fasony i dodatki. Wszystko po to, aby wypracować najlepszy możliwy wizerunek, a podczas zakupów zaoszczędzić czas i pieniądze. A w rezultacie – poczuć się pewniej i atrakcyjniej.

W piątek zaprosiłam sześć pań na warsztaty makijażu My MAKE-UP. Spotkania z tej tematyki cieszą się największym zainteresowaniem wśród pań. Uczestniczki mogą zgłębiać tajniki makijażu użytkowego oraz dobrać właściwe do swojej cery i typu urody kosmetyki kolorowe.

Podczas spotkania wspólnie tworzyłyśmy makijaże dopasowane do każdej z uczestniczek. Odpowiedziałyśmy na pytania: Jakich kosmetyków używać? Jak je prawidłowo aplikować?
Jak dobierać kolory podkładów, pomadek, różu i cieni oraz jak wykorzystać trendy w codziennym makijażu?
Spędziłyśmy wspólnie bardzo miło i kreatywnie czas –  świetna zabawa w gronie kobiet, która łączy przyjemne z pożytecznym!

Najbliższy termin: 19 kwietnia (wtorek) godzina 16:30. Wkrótce również warsztaty analizy kolorystycznej oraz stylizacji ubioru. Zapraszam!

A oto relacja z warsztatów jednej z uczestniczek spotkania Grażyny: Blog Nieco Starsza Dziewczyna

Fotorelacja – zdjęcia autorstwa Grażyny

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up