Warsztaty makijażu KOLOR i STYL w Przemyślu - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Warsztaty makijażu KOLOR i STYL w Przemyślu

Warsztaty makijażu KOLOR i STYL w Przemyślu

14 kwietnia 2014 r. w Centrum Wellness w Przemyślu odbyły się warsztaty makijażu KOLOR i STYL autorstwa Estilo. W warsztatach wzięło udział 14 pań oraz młoda fotograf Aleksandra Sawicz i moja kursantka oraz asystentka na tą okoliczność – Aneta Magdziak.

Tyle wspaniałych kobiet w jednym miejscu – było więc dynamicznie, głośno, wesoło i kreatywnie.   

I po raz kolejny punktem centralnym spotkania był makijaż – dopasowany do typu urody, cery oraz aktualnych trendów. Na początek trochę teorii: idealna twarz, oko, omówienie zawartości naszych kosmetyczek oraz trendy makijażowe na wiosnę – lato 2014. Druga część spotkania to już intensywna praca: etapy makijażu, dobór odcieni podkładów i róży, modelowanie twarzy i oka oraz małe i duże eksperymenty. Panie zadawały pytania, testowały kosmetyki, przymierzały peruki i nakrycia głowy. Każda z uczestniczek na koniec spotkania mogła zapozować przed obiektywem Oli.

Warsztaty poprowadziłam ja. Za pomoc w opiece nad uczestniczkami dziękuję Anecie Magdziak, a za ciepłe przyjęcie w Przemyślu – właścicielce Centrum Wellness Magdalenie Dudzie oraz uczestniczkom. Mam nadzieję, że spotkamy się znowu wkrótce:)

A wszystkim Paniom i Panom z Przemyśla oraz okolic polecam Centrum Wellness – jeśli szukacie sposobów na dobre samopoczucie oraz relaksu dla ciała to na pewno warto sprawdzić to miejsce www.centrumwellness.net

Zapraszam do fotoreportażu z warsztatów autorstwa Oli Sawicz.

Tekst: Paulina Popek

 

 

 

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up