Warsztaty Makijażu i Stylizacji w Pracowni Estilo. Magia Barw 5 sierpnia - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Warsztaty Makijażu i Stylizacji w Pracowni Estilo. Magia Barw 5 sierpnia

Warsztaty Makijażu i Stylizacji w Pracowni Estilo. Magia Barw 5 sierpnia

W sierpniu 2014 r. odbyły się kolejne kobiece warsztaty KOLOR i STYL w Pracowni Estilo. Tym razem głównym tematem był kolor i jego odcienie, dlatego też hasło przewodnie spotkania to Magia Barw.

Jak zawsze na wstępnie, była krótka prezentacja. Trochę o teorii kolorów, typach urody oraz analizie kolorystycznej. A później już energiczna i wspólna praca z narzędziami kolorysty czyli dobór odcieni, które korzystnie oddziałują na naszą karnację, kolor oczu i włosów. Podczas drugiej części warsztatów było już szaleństwo kolorystyczne i makijażowe, kreatywne stylizacje i błyskawiczne metamorfozy każdej uczestniczki. Dzięki oprawie fotograficznej Magdaleny Tobiasz-Dawidowicz również wzięłyśmy udział w małej sesji zdjęciowej. Ekipa była wyjątkowo wesoła i energiczna… A praca bardzo twórcza i do późnych godzin…..

Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu KOLOR i STYL już 18 września. Tematem będzie MODNY MAKEUP czyli makijaż idealnie dopasowany do urody, potrzeb naszej skóry i jednocześnie na czasie.
Warsztaty prowadzone są przez wizażystkę i stylistkę Paulinę Popek.

Oprawą fotograficzną spotkania zajmuje się Magdalena Tobiasz-Dawidowicz.

A oto fotorelacja autorstwa Magdy:

1 2 3 3a 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 24a 2526 26a 26b 27 28 29

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up