Warsztaty makijażu i stylizacji Estilo dla Blogerek z Podkarpacia  - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Warsztaty makijażu i stylizacji Estilo dla Blogerek z Podkarpacia

Warsztaty makijażu i stylizacji Estilo dla Blogerek z Podkarpacia

15 listopada 2014 r. odbyło się spotkanie blogerek z Podkarpacia. Miało ono na celu wsparcie Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Spotkanie sponsorowane było przez takie marki jak StrefaUrody.pl, Corine de Farme Polska, Joko Cosmetics, Estilo Paulina Popek oraz Magdalena Tobiasz-Dawidowicz. Miało miejsce w restauracji Kryjówka w Rzeszowie.

Pracownia Estilo na tą okazję przygotowała dla uczestniczek warsztaty makijażu i stylizacji „Modny Makeup” z fotograficzną metamorfozą. Ideą przewodnią warsztatów było doświadczenie się w nowej roli modelki i stylistki oraz podkreślenie swoich atutów urody za pomocą makijażu i stylizacji oprawy twarzy.

Na początku był krótki wykład o trendach w modzie i makijażu. Zainspirował on uczestniczki do pracy warsztatowej oraz błyskawicznej przemiany wyglądu. Dziewczyny jako modelki i wizażystki pracowały nad swoim wizerunkiem. Dobierały kosmetyki, ekperymentowały z perukami, biżuterią, nakryciami głowy i tkaninami aby stworzyć modny i zaskakujący look.

Warsztaty były świetną okazją do integracji i kreatywnej zabawy wizerunkiem. Uczestniczki bardzo zaangażowały się w zadanie i miło spędziły czas. Te z nich, które wcieliły się w role modelek, zaskoczone były swoimi przemianami. Warsztatowe stylistki natomiast były dumne ze stworzonych przez siebie stylizacji. Na zakończenie wszystkie dziewczyny wzięły udział w mini sesji zdjęciowej.

Magdalena Tobiasz – Dawidowicz przygotowała fotoreportaż oraz zdjęcia metamorfoz uczestniczek.

 Tekst: Paulina Popek

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up