Spotkania Kobiece Chwile i przemiana wyglądu w Pracowni Estilo - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Spotkania Kobiece Chwile i przemiana wyglądu w Pracowni Estilo

Spotkania Kobiece Chwile i przemiana wyglądu w Pracowni Estilo

Kobiece Chwile w Pracowni Estilo Paulina Popek

Witaj Piękna,

Mamy aktualnie mało okazji, aby wyglądać i poczuć się atrakcyjnie – jesienna aura oraz aktualna sytuacja ogranicza nasz wygląd oraz stylizacje do codziennych i domowych – nie mamy imprez, spotkań na mieście, kulturalnych wyjść, a czasem nawet motywacji do kobiecych atrakcji i małych przyjemności.

Chcę Wam dać powód do wyglądania pięknie, aby nieco osłodzić i wykorzystać ten nietypowy czas, przede wszystkim dla siebie… Zapraszam więc do Pracowni na spotkanie ze stylistką #KOBIECECHWILE.  Potraktujmy to jak chwilę przyjemności oraz możliwość zdobycia wiedzy o makijażu i świadomej stylizacji swojego wyglądu. Teraz jest na to czas – oczekiwanie na lepsze czasy będzie łatwiejsze!

Kobiece Chwile to spotkania, które upiększą i zrelaksują,  a przede wszystkim naładują energią i dobrym humorem. A co więcej uświadomią, jakie jesteśmy fajne i jak fantastycznie możemy wyglądać – tak po prostu – bez powodu, dla siebie i dla swoich bliskich…

Częścią spotkań ze stylistką jest:

  •  MALOWANIE czyli profesjonalny makijaż i instruktarz makijażu (przegląd i dobór kosmetyków, recepta makijażowa)
  • PRZYMIERZANIE czyli przegląd przyniesionej garderoby i ubrań dostępnych w showroomie Pracowni Estilo oraz porady osobistej stylistki (możliwość zakupu ubrań, prezentów i skorzystania z innych przyjemności u innych kobiet w promocyjnej cenie)
  • KREOWANIE czyli stylizacja oprawy twarzy i włosów oraz dobór biżuterii
  • STYLIZOWANIE czyli wybór super stylizacji finalnej i „look jak milion dolarów” ;-)
  • MODELLINGOWANIE czyli jeśli pozwolisz, aby zachować efekty naszej pracy i pochwalić się nowym „lookiem” zrobimy parę zdjęć i video na zakończenie metamorfozy!! Poczujesz się jak gwiazda!

Wybierz ze swojej szafy najpiękniejszą sukienkę i buty na obcasie, zabierz biżuterię, dodatki i swoje kobiece perełki….spakuj kosmetyki i pędzelki …!! I do dzieła!!

 

Do spotkań przyłączyły się inne kobiety jako partnerzy Kobiecych Chwil. Mają dla Ciebie prezenty w postaci bonów i promocji. Po spotkaniu otrzymasz:

  • 10% rabatu na kolejną usługę w Pracowni Estilo – (sesję zdjęciową z wizażem i stylizacją lub usługę stylizacji i wizażu lub bon podarunkowy dla innej osoby)

Wszystko do wykorzystania przez parę najbliższych miesięcy.

Kobiece Chwile to spotkania indywidualne i trwają około 2,5 godziny. Promocyjna cena czyli 190 zł wynika z chęci mobilizacji Was do tego, aby skorzystać z porad stylistki i skorzystać z nich w codziennym życiu. Poza tym, miło spędzić czas i stworzyć fajny look, który po prostu nas ucieszy. Być może będzie to bodziec do większych przemian i nowych działań ….

Spotkanie może być połączone z profesjonalną sesję zdjęciową (wykonamy trzy zdjęcia przemiany w studio fotograficznym) – koszt całościowy to 330 zł

Miejsce: Pracownia Estilo Paulina Popek, ul. Wita Stwosza 50, Rzeszów
tel. 660 696 770
mail: info@estilopp.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up