Sesja zdjęciowa na wieczór panieński  - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Sesja zdjęciowa na wieczór panieński

Sesja zdjęciowa na wieczór panieński

Pracownia Estilo Paulina Popek oferuje organizację sesji zdjęciowych na okoliczność wieczoru panieńskiego. Jako początek wieczoru panieńskiego przyszłej Pannie Młodej możemy zaoferować świetną rozrywkę w postaci makijażu i stylizacji do sesji oraz metamorfozę wizerunku udokumentowaną podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej.

 

Podczas spotkania wykonujemy zdjęcia z przygotowań oraz z sesji studyjnej samej panny młodej oraz w grupie z koleżankami. Stylizacje, koncepty i scenografię dobieramy do upodobań klientek.

Zawsze dbamy o najlepsze przygotowanie do zdjęć oraz sympatyczną i luźną atmosferę podczas sesji.  Sesja zdjęciowa to rewelacyjny pomysł na prezent z okazji wieczoru panieńskiego oraz wartościowa pamiątka dla wszystkich uczestniczek.

 

wieczór panieński Justyna (14) blog 10432blog 10436blogwieczór_panieński_sesja_rzeszów (16) blogwieczór panieński Justyna (21) blogIMG_0332 blog 94113 blog94387 blog 94456 blogIMG_0516 blog

 

Relacje z wybranych wieczorów panieńskich:

Zdjęcia: Magdalena Tobiasz – Dawidowicz
wizaż, stylizacja i włosy: Estilo Paulina Popek
miejsce: Pracownia Estilo Paulina Popek
gadżety do sesji panieńskiej:  www.PinkDrink.pl
 

 

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up