Sesja zdjęciowa dla zakochanych. Christmas in Love. - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Sesja zdjęciowa dla zakochanych. Christmas in Love.

Sesja zdjęciowa dla zakochanych. Christmas in Love.

Sesja zdjęciowa CHRISTMAS IN LOVE powstała z myślą o tegorocznych świętach i okresie karnawałowym. Nasza koncepcja to zdjęcia świąteczne, klimatyczne, pełne ciepła i miłości.  Wymarzyły nam się piękne stylizacje i piękni modele :-). Organizacja całości była małym przedsięwzięciem, ale również ogromną przyjemnością dla Każdego z nas.

Zdjęcia wykonała Magdalena Tobiasz-Dawidowicz, makijaże i stylizacje – Estilo Paulina Popek, a fryzury Katarzyna Złamaniec – stylistka i właścicielka La Provocation. Modelka to Diana Zimny, a model – Adrian Inglot z agencji Pink Melon.

Suknie pochodzą z najnowszej kolekcji projektantki Basi Olearki  „The Bright Side of Life” (błyszcząca marynarka modela również jest projektu Basi). Zdjęcia zostały wykonane w klimatycznej kawiarni Życie jest Piękne oraz w Instytucie Kulturalnym um. Chune Goldberga w Rzeszowie.

Dziękujemy całej ekipie za cudowną współpracę oraz Kubie – właścicielowi miejsc za ciepłe przyjęcie i pomoc przy realizacji projektu. Cały edytorial został zaprezentowany po pokazie sukien wieczorowych Basi Olerki w sobotę przedświąteczną 20 grudnia.

 
 
*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up