Warsztaty autoprezentacji, pokazy makijażu dla marek  - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Warsztaty autoprezentacji, pokazy makijażu dla marek

Oferujemy autorskie warsztaty makijażu i stylizacji, szkolenia autoprezentacji oraz pokazy makijażu dla marek kosmetycznych. Przez ostatnie lata zostało przeprowadzonych wiele warsztatów na potrzeby promocji marek makijażowych i projektów unijnych, spotkań integracyjnych na Podkarpaciu oraz w innych regionach Polski. Nasi klienci to m.in. Caritas Polska, Polski Związek Niewidomych, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie, Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale, Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie, Stowarzyszenie Szczęśliwy Dom im. Wiktorii i Józefa Ulmów z Dziećmi, Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Informacji Turystycznej „Spichlerz” oraz wiele firm, fundacji, marek kosmetycznych oraz instytucji szkoleniowych, które współpracują z nami  – lista zleceniodawców

Warsztaty w projektach autoprezentacji mają na celu wzbogacić wiedzę z zakresu świadomego budowania wizerunku i podnieść poczucie własnej wartości uczestników. Szkolenia kosmetyczne natomiast mają na celu wypromować produkty oraz pokazać możliwość ich zastosowania w pracy zawodowej ekspedientek, wizażystek i kosmetyczek.

Nasze warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem – głównie pań, które aktywnie biorą udział i korzystają z praktycznych porad w codziennym oraz zawodowym życiu. Podstawy wykonania makijażu, praca z kolorami, określanie atutów sylwetki i korzystnych fasonów to tematy, które wypełniają spotkania. Panie wcielają się w role modelek i stylistek, doświadczają małych przemian, które korzystnie wpływają na ich samopoczucie i dodają pewności siebie.

RELACJE Z WARSZTATÓW – warsztaty autorskie oraz w ramach projektów unijnych.

 

Autorskie warsztaty makijażu i stylizacji KOLOR I STYL

Są to warsztaty skierowane do kobiet w każdym wieku. Ich ideą przewodnią jest  przekonanie, że każda kobieta jest wyjątkowa, może wyglądać olśniewająco i czuć się atrakcyjna. Akceptacja siebie i pozytywny stosunek do swego wyglądu są niezwykle istotne. Aby to osiągnąć, trzeba poznać atrybuty swojego ciała oraz nauczyć się świadomie je podkreślać i korygować.  Na wspaniały wizerunek składa się kilka elementów stylizacji m.in. analiza kolorystyczna, stylizacja wyglądu, dobór fasonów i dodatków oraz dopasowany do typu urody i cery makijaż.

Warsztaty dotyczą każdego z tych elementów. W kameralnym gronie przedstawiamy tajniki makijażu i teorii kolorów, odkrywamy proporcje i najlepsze strony naszej sylwetki, wskazujemy idealne fasony i dodatki.  Wszystko po to, aby wypracować najlepszy możliwy wizerunek, a podczas zakupów zaoszczędzić czas i pieniądze. A w rezultacie – poczuć się pewniej i piękniej.

Podczas warsztatów z profesjonalnym fotografem, uczestnicy otrzymują zdjęcia z przebiegu spotkania i fotografię swojej przemiany.

 

Zapraszamy na:

Warsztaty Makijażu MY MAKEUP

Na spotkaniu odpowiadamy na pytania: Jakich kosmetyków kolorowych używać ? Jak je prawidłowo aplikować ? Jakie trendy obowiązują w tym sezonie i jak je wykorzystać w codziennym makijażu. Przedstawiamy modne makijaże i triki wizażowe.

warszraty My Makeup bez terminu blog

 

Warsztaty Stylizacji Wizerunku KSZTAŁT I FASON

Podczas warsztatów zajmujemy się doborem ubrań oraz pracą z kształtem i proporcjami sylwetki. Przedstawiamy tajniki i triki stylisty – odkrywamy atrybuty naszego ciała, wskazujemy idealne fasony, linie odzieży, obuwie, akcesoria i dodatki. Omawiamy indywidualny styl i zawartość garderoby. Wszystko po to, aby wypracować najlepszy możliwy wizerunek i własny styl, ułatwić codzienny dobór ubrań na różne okazje i cieszyć się idealną szafą.  A w rezultacie – poczuć się pewniej i piękniej.

Odpowiadamy na pytania: Jaki jest kształt mojej sylwetki? Jakie są atuty mojego ciała? Jakie są złote zasady stylizacji i jak je wcielić w życie? Jak wymodelować moją sylwetkę za pomocą linii odzieży? Jak odświeżyć moją garderobą? Ile zestawów mogę zbudować na bazie swojej szafy? Czy moja szafa potrzebuje małych zmian czy rewolucji?

Warsztaty Kształt i Fason - blog

Warsztaty analizy kolorystycznej MAGIA BARW

Warsztaty obejmują określenie typu kolorystycznego uczestniczek oraz palety barw dobranej do urody. W kobiecym gronie próbujemy różnych odcieni i zestawień kolorystycznych na bazie narzędzi kolorysty czyli chust garderobianych, próbników i ram. Wszystko po to, aby kompletować swoją garderobę świadomie na bazie idealnych kolorów i zaoszczędzić czas i pieniądze podczas codziennych zakupów. Każda uczestniczka otrzymuje opis swojego typu kolorystycznego i palety barw dla wiosny, lata, jesieni lub zimy. Warsztaty dzięki obserwacji i współpracy z innymi osobami ułatwiają zrozumienie teorii i działania kolorów.

proejtk - magia barw bez terminu blog

 

 

Więcej informacji i relacje na blogu oraz na bieżąco na Facebooku.

 

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up