Makijaż ślubny i okazjonalny - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Makijaż ślubny i okazjonalny

Estilo Paulina Popek oferuje profesjonalny makijaż upiększający na każdą okazję:

  • ślubny i próbny
  • wieczorowy, studniówkowy i sylwestrowy
  • dzienny i biznesowy
  • męski
  • fotograficzny
  • artystyczny  i biżuteryjny

Każdy makijaż dobrany jest do cech indywidualnych klientki, stylizacji ubioru, poprzedzony konsultacją oraz określeniem typu urody i cery. Jest to makijaż, który podkreśla atuty i koryguje niedoskonałości. W mojej Pracowni kobieta ma poczuć się pięknie i młodo, ale nie kosztem zmiany proporcji twarzy, przerysowania i sztuczności.

Makijaż jest niezwykle trwały i wykonany kosmetykami wysokiej jakości tj. Make-up Atelier Paris, Cinema Secrets, Graftobian, Make Up For Ever, Dior, Estee Lauder, Too Faced, Ben Nye, Kryolan, Karaja, Urban Decay, NYX, Ibra, Inglot, Freedom Make-up, Makeup Revolution, L’oreal, Glazel, Revlon, Kozłowski, Hakuro, Maestro i wiele innych. Właściwie w każdym tygodniu do zasobów Pracowni dołączają nowe marki produktów.

Makijaż ślubny musi być doskonały i perfekcyjny, dobrany idealnie do indywidualnych cech – typu urody, cery, kolorystyki sukni i dodatków oraz preferencji osobistych. Co więcej, jest technicznie profesjonalny – trwały i dopracowany w każdym szczególe. Konieczne jest, aby został poprzedzony makijażem próbnym, aby wcześniej dopracować koncepcję, kolory, kosmetyki oraz poznać preferencje.

Pracownia Estilo oferuje pełny zakres ślubnych usług makijażowych

Makijaże wykonywane są przez makijażystkę Paulinę Popek. Współpracują z nami również inni wizażyści oraz fryzjerzy. Upięcia ślubne wykonuje m.in. Justyna Urbanik – fryzjerka z doświadczeniem i talentem, z którą współtworzyliśmy liczne profesjonalne sesje zdjęciowe oraz projekty.

Rola makijażu próbnego

** W sezonie ślubnym makijaże próbne wykonywane są od poniedziałku do piątku w godzinach uzgodnionych z klientką. W weekendy ze względu na dużą ilość rezerwacji ślubnych może nie być możliwości umówienia się na makijaż przedślubny. Makijaże próbne nie są również wykonywane w Sylwestra i w święta.**

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up