Stylizacja ślubna - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Stylizacja ślubna

Stylizacja na specjalną okoliczność  (ślub, bankiet, wystąpienie publiczne, impreza rodzinna, itp.) składa się z analizy sylwetki oraz określenia indywidualnego typu urody na podstawie analizy kolorystycznej.  Ważne jest tutaj określenie oczekiwań klientki oraz poznanie charakteru wydarzenia, na które ma być zaplanowana specjalna kreacja. Usługa ma na celu dobór i zakup odpowiedniego ubioru wraz oprawą w postaci biżuterii i akcesoriów. Możliwa jest również współpraca z projektantami.  Nieodzownym elementem stylizacji jest dobór i wykonanie makijażu oraz doradztwo w zakresie fryzury – możliwe jest spotkanie z profesjonalnym stylistą fryzur.

W przypadku stylizacji ślubnej pracujemy nad całościowym wyglądem panny młodej. Dobieramy  wymarzony, ale dopasowany do figury fason oraz korzystny odcień sukni. Planujemy również nad wzbogaceniem stylizacji za pomocą bukietu, biżuterii, obuwia oraz makijażu i fryzury. Kluczowym elementem są przymiarki sukien w salonach mody ślubnej.

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up