Sesje pamiątkowe i wizerunkowe - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Sesje pamiątkowe i wizerunkowe

Profesjonalna sesja fotograficzna to nie tylko pamiątka na całe życie, ale i niezapomniane doświadczenie, miło spędzony czas i zabawa własnym wizerunkiem. Na chwilę możemy stać się kimś innym, odmienić swoją fryzurę, zrobić piękny makijaż, uchwycić niezapomniane chwile w ramionach ukochanego, uśmiech swojego dziecka lub po prostu sprawdzić się w roli modelki lub modela. Sesja fotograficzna może być wspaniałym prezentem dla naszych bliskich lub po prostu nowym ekscytującym doświadczeniem.

W Pracowni Estilo znajduje się studio fotograficzne przystosowane do sesji portretowych, pamiątkowych i rodzinnych. Współpracujemy z najlepszymi fotografami, którzy specjalizują się w fotografii modowej, beauty, kobiecej i rodzinnej. Oferujemy sesje zdjęciowe w naszym studio oraz w plenerze oraz w wyjątkowych wnętrzach:

  • pamiątkowe dla Każdego
  • biznesowe i wizerunkowe
  • brzuszkowe czyli ciążowe
  • rodzinne
  • dla zakochanych
  • buduarowe i glamour
  • beauty i modowe
  • fotograficzne metamorfozy wizerunku
  • dla początkujących modelek i modeli
  • na wyjątkowe okoliczności: wieczór panieński i kawalerski, urodziny, rocznice

Dbamy o profesjonale przygotowanie do sesji – makijaż, stylizację, najlepszej jakości zdjęcia oraz sympatyczną atmosferę. Zawsze staramy się dopasować do oczekiwań i upodobań klienta – rodzaj scenografii i stylizacji, sposób oświetlenia i miejsce. Świadczy o tym zadowolenie naszych klientów oraz galeria zdjęć z różnorodnych sesji. Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie prezentują stylizację i makijaże autorstwa Estilo Paulina Popek, wykonane są jednak przez różnych fotografów.

***W zakładkach: „sesje pamiątkowe”, „metamorfozy”, „kobiece i męskie sesje zdjęciowe” i „sesje ciążowe” przedstawiamy galerię zdjęć z przykładowych sesji fotograficznych dla klientów i taką estetykę zdjęć oferujemy. Reszta folderów prezentuje zdjęcia komercyjne, edytoriale, beauty oraz publikacje, które odbiegają od standardowej oferty pamiątkowej sesji zdjęciowej i są wyceniane osobno.

Standardowa pamiątkowa sesja zdjęciowa trwa około trzech godzin. Obejmuje wykonanie makijażu, upięcia włosów i kilku stylizacji na bazie ubrań klientów oraz dodatków i garderoby stylistki. Spośród setek wykonanych zdjęć wybieramy około 18 najlepszych, które klient otrzymuje w wersji elektronicznej po autorskiej obróbce fotografa. Oferujemy również mini sesje zdjęciowe, po których oferujemy 8 zdjęć obrobionych. Istnieje możliwość dokupienia zdjęć z każdej sesji zdjęciowej. W przypadku zdjęć typu beauty, glamour i aktów ilość oddanych zdjęć w pakietach ulega zmniejszeniu ze względu na czasochłonny proces ich obróbki. Standardowo dostarczamy zdjęcia w wersji elektronicznej, nie zajmujemy się wydrukiem zdjęć i albumów. Zdjęcia poddawane są naturalnej obróbce, bez zaawansowanej grafiki komputerowej, bez wklejania elementów graficznych i tła według pomysłów Klienta oraz ingerencji w naturalne proporcje i realny wygląd osoby fotografowanej.

Sesje zdjęciowe pamiątkowe i wizerunkowe wykonywane są głównie we współpracy z fotografami:

Magdalena Tobiasz-DawidowiczFacebook

Ryszard Kocaj

**Po umówieniu terminu sesji proszę o zapoznanie się z portfolio fotografa, tym samym akceptację jego estetyki pracy oraz autorskiej obróbki, której poddawane są zdjęcia.

 

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up