Metamorfozy - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Metamorfozy

Fotograficzne metamorfozy i metamorfozy wizerunku ze stylistką to szansa na odmianę swojego wyglądu, zabawę modą i makijażem, doświadczenie się w nowej roli modelki, a czasem nawet początek do większych zmian i spełnienie swoich marzeń. P

Podczas sesji zdjęciowej modelka lub model czują się jak gwiazdy, są w centrum zainteresowania fotografa, wizażystki i stylistki. Każdy z osobna pracuje nad ich wizerunkiem. Makijaż i stylizacja są dopracowane, a sposób pozowania, światło i szczegóły ukierunkowane na osiągnięcie najlepszych efektów.

Podchodzimy kreatywnie do naszej pracy – stylizacje dobieramy indywidualnie do każdego. Proponujemy stylizacje w oparciu o różne style w modzie, trendy, sztukę, kolory, itp. Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje.

Oferujemy również Makijażowe Metamorfozy, które polegają na szybkiej odmianie wyglądu przez makeup, stylizację fryzury oraz stylizację oprawy twarzy. Na zakończenie, nowy wygląd utrwalamy dzięki profesjonalnej fotografii. Klientka otrzymuje zdjęcie przemiany. Makijażowe Metamorfozy trwają około 1,5 h i organizowane są w Pracowni Estilo. Więcej na blogu.

 

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up