Lekcja makijażu - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Lekcja makijażu

Lekcja makijażu to nieoceniona pomoc dla każdej kobiety, która chce dowiedzieć się jak wykonać właściwy makijaż na co dzień. Podczas indywidualnego spotkania przekazujemy wiedzę dotyczących kosmetyków kolorowych, ich doboru do skóry i typu urody. Przedstawiamy właściwe etapy wykonania makijażu, zestawienia kolorystyczne oraz trendy. Dzięki temu odświeżamy swój wizerunek i uczymy się korzystać z modnych technik w codziennym pośpiechu.

Lekcja makijażu obejmuje:

  • przegląd kosmetyczki klientki i omówienie jej preferencji co do makijażu
  • prezentację i naukę makijażu dziennego: dobór podkładu, pudru, różu, cieni i pomadki,
  • aplikację i etapy makijażu
  • korektę i modelowanie twarzy
  • klasyczny makijaż oczu i ust
  • autorską receptę makijażową

Lekcja makijażu może również dotyczyć konkretnej techniki np. smoky eyes czy wybranego wieczorowego looku. Dlatego mamy do wyboru dwa pakiety:

  • „makijaż dzienny” – do 2 h
  • „makijaż glamour” – do 3 h (wersja rozszerzona o technikę makijażu wieczorowego lub fotograficznego, wyraźne cieniowanie oraz modelowanie twarzy i oczu oraz zagęszczanie rzęs – nauka klejenia kępek lub rzęs na pasku).

Klientka otrzymuje gotową receptę z opisem dedykowanych kosmetyków profesjonalnych i drogeryjnych oraz opis kolorów cieni i pomadek oraz kolejności ich nakładania. Pracownia Estilo oferuje sprzedaż marek makijażowych, dzięki czemu można zaopatrzyć się w dobre jakościowo produkty na miejscu. Po spotkaniu jest również możliwa asysta wizażystki przy zakupach w drogeriach, aby bezbłędnie wybrać kolory i właściwości produktów, dopasowane także do możliwości finansowych.

Lekcję makijażu możemy przeprowadzić w parze z zaprzyjaźnioną osobą.

Indywidualne spotkanie może być poprzedzone analizą kolorystyczną, która pozwala na określenie odpowiedniej palety barw w makijażu i stylizacji.

**zapraszam również na lekcję makijażu OnLine i analizę kolorystyczną OnLine

lekcja makijażu Online blog

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up