Lekcja makijażu - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Lekcja makijażu

Lekcja makijażu to nieoceniona pomoc dla każdej kobiety, która chce dowiedzieć się jak wykonać właściwy makijaż na co dzień. Podczas indywidualnego spotkania przekazujemy wiedzę dotyczącą kosmetyków kolorowych, ich doboru do potrzeb skóry i typu urody. Przedstawiamy właściwe etapy wykonania makijażu, zestawienia kolorystyczne oraz trendy sezonowe. Dzięki temu odświeżamy swój wizerunek i uczymy się korzystać z technik makijażowych w codziennym pośpiechu. Konsultacja z makijażystką nie tylko uczy, ale również może zainspirować do większych zmian.

Indywidualne spotkanie może być poprzedzone analizą kolorystyczną, która pozwala na określenie odpowiedniej palety barw w makijażu i stylizacji. Nieodzownym elementem spotkania jest jednak przegląd kosmetyczki klientki oraz omówienie jej preferencji co do makijażu. Główny punkt konsultacji to prezentacja i nauka makijażu dziennego: dobór podkładu, pudru, różu, cieni i pomadki, aplikacja i etapy, korekta i modelowanie twarzy oraz klasyczny makijaż oczu i ust. Lekcja makijażu może również dotyczyć konkretnej techniki np. smoky eyes czy wybranego wieczorowego looku. Dlatego mamy do wyboru dwa pakiety: „makijaż dzienny” i „makijaż glamour” (wersja rozszerzona o technikę makijażu wieczorowego lub fotograficznego, mocniejsze cieniowanie i modelowanie twarzy oraz zagęszczanie rzęs – nauka klejenia kępek lub rzęs na pasku).

Klientka otrzymuje gotową receptę z opisem dedykowanych kosmetyków profesjonalnych i drogeryjnych oraz opis kolorów, sposobu i kolejności ich nakładania. Pracownia Estilo oferuje sprzedaż marek makijażowych, dzięki czemu można zaopatrzyć się w dobre jakościowo produkty na miejscu. Po spotkaniu jest również możliwa asysta wizażystki przy zakupach w drogeriach, aby bezbłędnie wybrać kolory i właściwości produktów, dopasowane także do możliwości finansowych.

Lekcję makijażu możemy przeprowadzić w parze z zaprzyjaźnioną osobą.

W okresie kwarantanny zapraszam na lekcję makijażu OnLine i analizę kolorystyczną OnLine

lekcja makijażu Online blog

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up