Kursy wizażu i stylizacji PRO MAKEUP SCHOOL - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Kursy wizażu i stylizacji PRO MAKEUP SCHOOL

kadr 650 szer

Estilo Paulina Popek PRO MAKEUP SCHOOL oferuje kursy i warsztaty wizażu i stylizacji na różnych poziomach zaawansowania. Są one skierowane do osób początkujących i zaawansowanych oraz entuzjastów makijażu i stylizacji. U nas pogłębisz i uporządkujesz swoją wiedzę korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, tym samym znacznie podniesiesz zakres i poziom swoich usług.

PRO MAKEUP SCHOOL to:

wysoki poziom

ponad 12 lat doświadczenia

profesjonalne wyposażenie

nowoczesne techniki i kosmetyki

kameralne grupy

indywidualne podejście do uczestników

materiały i narzędzia szkoleniowe

certyfikaty

przyjazna atmosfera

W PRO MAKEUP SCHOOL wykorzystujemy praktyczną wiedzę z branży „beauty” odnosząc się do trendów, zasad stylizacji i faktycznych potrzeb rynkowych. Nasze szkolenia łączą popartą przykładami teorię z prezentacją technik oraz praktyką. Każdy etap kursu przygotowany jest tak, aby przekazać jak największą dawkę wiedzy i ćwiczeń. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach lub indywidualnie. Szkoleniowiec – Paulina Popek posiada ogromne doświadczenie w branży „beauty” i dzieli się nią z uczestnikami szkoleń. Dzięki czemu wiedza oraz umiejętności nabyte podczas szkoleń są cenne podczas przyszłej pracy jako wizażysta. Stali uczestnicy mogą liczyć na dalsze konsultacje z prowadzącą, pomoc przy tworzeniu portfolio, praktyki i wskazówki pomocne na rynku pracy. Opinie oraz filmy z naszych szkoleniach dostępne są w recenzjach na Facebooku Pracowni Estilo Paulina Popek oraz na Instagramie @estilopromakeupschool

 

 

 

SZKOLENIA i KURSY

Kurs wizażu PRO MAKEUP – Pierwszy stopień
Kurs wizażu PRO MAKEUP – Drugi stopień
Warsztaty makijażu BRIDAL PRO MAKEUP - Profesjonalny makijaż ślubny
Warsztaty makijażu #MAGIAKONTUROWANIA i CUT EYE & REVERSE CAT EYE
Warsztaty makijażu kobiety dojrzałej – MATURE LOOK PRO MAKEUP - Nowość!!
Warsztaty makijażu EVENING GLAMOUR PRO MAKEUP
Warsztaty makijażu linearnego – EYELINE PRO MAKEUP - idealna kreska

Warsztaty makijażu SMOKEY EYES PRO MAKEUP
Warsztaty makijażu fotograficznego BEAUTY PRO MAKEUP
COLOR ANALISYS – szkolenie z analizy kolorystyczna na potrzeby makijażu i stylizacji wizerunku
Kurs stylizacji wizerunku PRO PERSONAL STYLIST
Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 PRETTY EYELASHES
Indywidualna lekcja makijażu i konsultacja kosmetyczna

 

Szkolenia prowadzone są przez Paulinę Popek – Mistrza w zawodzie Wizażysta – Stylista, makijażystkę i stylistkę wizerunku. Jest właścicielem Pracowni Estilo, posiada duże doświadczenie w branży mody i kosmetyki oraz ogromne portfolio zawodowe – przeprowadziła kilkaset godzin szkoleń i warsztatów autorskich dla osób indywidualnych oraz na zlecenie firm i znanych marek takich jak Rimmel London, Astor, Karaja, Makeup Revolution czy Freedom Makeup. Posiada również przygotowanie merytoryczne oraz certyfikaty trenerskie. Przez ostatnie lata wyszkoliła wiele osób, które dziś pracują w branży nie tylko w Polsce ale i za granicą. Więcej informacji: Estilo

Firma SMK Sp. z o.o., pod którą działa szkoła PRO MAKEUP SCHOOL wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Rzeszowie pod nr ew. 2.18/00124/2021. Istnieje możliwość odbycia także szkoleń w ramach funduszy unijnych np. Krajowego Funduszu Szkoleniowego przeznaczonego na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców. Oferuje także indywidualne szkolenia dla salonów urody i firm szkoleniowych dopasowane do potrzeb i wiedzy uczestników.

Relacje z wybranych kursów i warsztatów na blogu

***Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniach jest wpłata zadatku

**Terminy konkretnych kursów mogą być dostosowane do uczestników. Prosimy więc o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia szczegółów i dat.

Co wyróżnia szkolenia ESTILO Paulina Popek PRO MAKEUP SCHOOL na tle konkurencji?

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up