Eventy, pokazy mody - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Eventy, pokazy mody

Estilo Paulina Popek zapewnia profesjonalną obsługę pokazów mody, koncertów, targów i eventów dla firm w zakresie makijażu i stylizacji na terenie Podkarpacia i Małopolski. Wśród obsługiwanych do tej pory wydarzeń można wymienić m.in. takie jak: Miss Poland UK w Londynie, Warsaw Fashion Street, pokazy mody i fryzur dla marki Z.one Concept, spektakle, koncerty, prelekcje, eventy dla centrów handlowych tj. Galerii Graffica i Auchau, Galeria Navigator w Mielcu oraz liczne wydarzenia promocyjne dla marek Rimmel, Astor oraz innych marek beauty Coty Polska. Estilo Paulina Popek brała udział również w obsłudze targów dla sieci drogeryjnych, targów ślubnych oraz imprez firmowych w różnych częściach Polski. Przeprowadziła szkolenia produktowe i makijażowe dla takich marek jak Makeup Revolution i Freedom Polska. W 2014 i 2015 r. była również parterem wydarzenia „Kino Kobiet” w Kinie Helios w Rzeszowie, gdzie cyklicznie przeprowadzała makijażowe metamorfozy dla uczestniczek eventów.

Paulina Popek także stale współpracuje z lokalnymi projektantami i markami odzieżowymi, zapewniając obsługę pokazów mody w zakresie wizażu i doradztwa stylizacyjnego.

 

Relacje z pokazów mody

 

 

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up