Dobór garderoby - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Dobór garderoby

Kompleksowa stylizacja wizerunku w Pracowni Estilo składa się z kilku etapów, które pozwalają osiągnąć upragniony efekt:

  • analiza kolorystyczna
  • analiza sylwetki
  • określenie fasonów, dodatków i biżuterii
  • przegląd szafy w domu klientki / klienta lub w Pracowni Estilo
  • planowanie zestawów na każdą okazję
  • lekcja makijażu
  • zakupy ze stylistką – personal shopping
  • konsultacja ze stylistką fryzur

Spotkanie ma na celu pomoc w odnalezieniu indywidualnego stylu, służy dopasowaniu garderoby do sylwetki i trybu życia oraz kolorystyki do typu urody. Stylizacja uwzględnia cechy charakteru osoby, pracę zawodową i preferencje modowe. Pracując nad wizerunkiem nie narzucamy własnego stylu, sympatii i trendów. Staramy się wypracować najlepszy możliwy wizerunek na bazie posiadanych już elementów garderoby, możliwości i cech indywidualnych.

Analiza kolorystyczna umożliwia określenie typu urody i zaproponowanie wachlarza kolorów, który najkorzystniej oddziałuje na karnację, odcień oczu i włosów. Dzięki temu dobór ubrań staje się prostszy i nieprzypadkowy, a wszystkie elementy w naszej garderobie do siebie pasują i tworzą harmonijne zestawy.

Analiza sylwetki pozwala wskazać mocne i słabe punkty na ciele oraz określić atrybuty, które warto podkreślać i korygować odpowiednimi fasonami. Istotne jest to, iż kształt i proporcje sylwetki przez całe życie mamy podobne. Jeśli nasz rozmiar się zmienia to zwykle w tych samych punktach.  Dlatego podczas spotkania jesteśmy w stanie określić najlepsze linie odzieży, proporcje, dekolty, rękawy, wzory, faktury i dodatki. Analiza sylwetki uświadamia nam również, że istnieją proste zasady doboru garderoby, które ułatwiają kompletowanie naszej szafy. To wszystko uczy nas świadomego wpływania na nasz wygląd, a tym samym daje ogromną satysfakcję po zakończeniu cyklu spotkań.

Przegląd szafy to wskazanie korzystnych i niekorzystnych ubrań, biżuterii i dodatków, które są w naszych zasobach. Wyróżniamy rzeczy, które warto zachować oraz eliminujemy te, które są niepotrzebne. Wskazuję sposoby na odświeżenie i wykorzystanie ubrań pozornie niepasujących, czy takich, które nam się już znudziły. Garderobę komponujemy tak, aby znaleźć w niej strój na każdą okazję. Na zakończenie sporządzamy listę brakujących rzeczy, które można nabyć podczas wspólnych zakupów.

Personal Shopper. Podczas zakupów ze stylistką uzupełniamy garderobę o rzeczy niezbędne – klasyczne i modne. Czasami są to tylko pojedyncze elementy, które mają wzbogacać i ożywiać nasze ubrania. Czasami jednak jest to prawdziwa rewolucja, która wymaga większych inwestycji i zakupów!! Marki sklepów uzależnione są od preferencji i budżetu klientki lub klienta. Odwiedzamy galerie handlowe, mierzymy ubrania, kupujemy i dyskutujemy.

Po spotkaniu może zostać umówiona wizyta u stylistki fryzur, która dobierze fryzurę do kształtu i proporcji twarzy oraz kolorystykę włosów zgodnie z określonym typem urody oraz wykonaną już analizę kolorystyczną.

Stylizacja wizerunku w Pracowni Estilo to spotkanie minimum 3 godzinne, podczas którego można wykonać analizę kolorystyczną, analizę sylwetki oraz skrócony przegląd garderoby. Kompleksowa stylizacja wizerunku natomiast to całościowa usługa, która łączy wszystkie powyższe elementy, dodatkowo naukę makijażu i może zostać zakończona sesją zdjęciową. Efektem pracy jest odświeżony lub zupełnie nowy, kompletny wizerunek, który podkreśla atuty i osobowość klientki lub klienta.

Nowy i dopracowany wizerunek możemy udokumentować podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej !

Nowość – Analiza sylwetki i dobór fasonów ESTILO OnLine!!

Jeśli nie możesz spotkać się ze mną bezpośrednio zapraszam do kontaktu przez Internet. Analizę OnLine przeprowadzam na podstawie ankiety i przesłanych zdjęć. Kolejne kroki to konsultacje mailowe lub dodatkowe konsultacje online.

 

A to wiadomości od moich cudownych Klientek:

Kasia:

„Paulina, raz jeszcze BARDZO dziękuję za wspólne zakupy. Wszystkie ubrania są idealne (zwłaszcza spodnie w kratkę). Zarówno mój osobisty małżonek jak i grono współpracowników w pełni zaakceptowali Twoją – moją nową stylizację. Jestem naprawdę szczęśliwa. (…) W życiu nie miałam ładniejszych butów !!! Każdego dnia zakładam do pracy buty na obcasach, nakładam staranny makijaż i uwielbiam to! Nowa stylizacja (nie przesadzam) dała mi poczucie pewności siebie i nie wiedzieć czemu, wszyscy wokół twierdzą, że częściej się uśmiecham. Mogłybyśmy się znowu umówić na zakupy? Pokochałam sukienki !!! Pozdrawiam – Kasia”.

Grażyna:

„Wszystkie ubrania zakupione z Panią okazały się strzałem w dziesiątkę, a czarna sukienka jest mega odjazdowa i nawet mój 15 letni syn powiedział, że świetnie wyglądam :). Już nie mogę doczekać się kolejnych zakupów z Panią!”
 

 Pani Teresa:

„To ja dziękuję za pomoc i wspaniałe „babskie” chwile. Polecam każdej kobiecie taką „terapię” Pani Paulino jest Pani wspaniała”
 

 Pani Edyta:

„Pani Paulino, pracować z Panią to czysta przyjemność . Dziękuję, ze mogłyśmy się znowu spotkać. I dzięki Pani czuję się kobieco -  dziękuję (…)  To było bardzo miłe spotkanie”.

 

 
 
 
 

Spotkanie odbywa się z Pauliną PopekWszelkie Prawa Zastrzeżone Up