Analiza kolorystyczna - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Analiza kolorystyczna

Każdy człowiek posiada indywidualną paletę barw harmonizujących z jego typem urody. Analiza kolorystyczna umożliwia określenie tego typu i zaproponowanie wachlarza kolorów, który najkorzystniej oddziałuje na karnację, kolor oczu i włosów. Wiedza o kolorach jest niezwykle istotna przy budowaniu własnego wizerunku, dodaje pewności siebie, satysfakcji, oszczędza czas i pieniądze podczas codziennych zakupów. Jest to wartościowa wiedza na całe nasze życie!

Aby wskazać nasz typ kolorystyczny konieczne jest realne określenie naturalnego odcienia skóry, włosów, oczu, ust oraz oddziaływania koloru na naszą urodę. Istotą analizy jest fakt, że każdy może nosić wszystkie kolory, jednak nie wszystkie ich odcienie. Znaczenie ma odpowiedni odcień, intensywność i przejrzystość barwy.

Podczas analizy kolorystycznej ESTILO określamy typ kolorystyczny w odniesieniu do 4 i 12 typów urody za pomocą chust garderobianych, ram kolorystycznych i próbników kolorów. Dla danego typu określamy kompozycję barw, które warto zastosować w makijażu, garderobie i akcesoriach. Na tej podstawie łatwiej jest zbudować całościowy wizerunek i kompletować garderobę.

Po indywidualnym spotkaniu otrzymujesz opis swojego typu kolorystycznego i palety barw oraz kartę makijażu – wiosny, lata, jesieni lub zimy. Właściwy wachlarz kolorów przykładamy do twarzy i wyniki analizy dokumentujemy za pomocą fotografii i video. Dodatkowo, jest możliwość zamówienia prezentacji z dokładnym opisem podtypu, właściwej palety barw, przykładowych stylizacji modowych, biżuterii oraz kolorystyki makijażu.

Możliwe są również spotkania grupowe i warsztaty, które dzięki obserwacji i współpracy z innymi osobami ułatwiają zrozumienie teorii kolorów i ich oddziaływania na różnorodne typy urody. Na spotkanie można umówić się z córkami, siostrami lub koleżankami – to bardzo cenne i przyjemne doświadczenie.

Nowość – Analiza kolorystyczna ESTILO OnLine!!

Jeśli nie możesz spotkać się ze mną bezpośrednio zapraszam do kontaktu przez Internet. Analizę OnLine przeprowadzam na podstawie ankiety i przesłanych zdjęć. Kolejne kroki to konsultacje mailowe lub dodatkowe konsultacje online.

 

 

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up