Pokaz mody w Rzeszowie, kolekcja Basi Olearki. Relacja i kulisy.  - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Pokaz mody w Rzeszowie, kolekcja Basi Olearki. Relacja i kulisy.

Pokaz mody w Rzeszowie, kolekcja Basi Olearki. Relacja i kulisy.

W sobotni wieczór 20 grudnia 2014 r. w Instytucie Kulturalnym im. Chune Goldberga odbył się pokaz mody rzeszowskiej Projektantki Basi Olearki. Zaprezentowano kreacje wieczorowe z linii „The Bright Side of Life” w oprawie makijażowej Estilo Paulina Popek oraz fryzurach zespołu Atelier Fryzjerskiego „La Provocation”.

Aby zobaczyć pokaz zebrało się ponad 100 osób. Brawa oraz słowa uznania oznaczały, że kolekcja bardzo się podobała. Pokaz więc odniosł sukces, na który złożyły się twórczość projektantki, kobiece kreacje oraz dopracowane w całości stylizacje modelek. Wyjątkowe było również miejsce, które mimo tego, że jest nowe na kulturalno-imprezowej mapie Rzeszowa, posiada już własną długą historię.

Makijaże zostały wykonane przez Estilo Paulina Popek. Miękkie cieniowanie oka za pomocą czerni, brązów, złota lub srebra. Silnym punktem makijażu były usta odpowiednio dobrane do głębokiego odcienia kreacji – wina, czerwieni, borda, złota i rudości. Twarze zostały mocno wykonturowane i rozświetlone. Fryzury miały miękkie, falowane, upięte lub rozłożyste formy dopasowane do linii sukien i kombinezonów.

Tekst: Paulina Popek

Fotorelacja z pokazu. Zdjęcia: Bartosz Frydrych / bostylfoto.com/

Backstage pokazu. Zdjęcia – Bartosz Frydrych

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up