Pokaz mody kolekcji Pikowana marki KOIRE - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Pokaz mody kolekcji Pikowana marki KOIRE

Pokaz mody kolekcji Pikowana marki KOIRE

W czerwcu w surowych wnętrzach Bar/lokalu w Rzeszowie odbył się pokaz nowej kolekcji „Pikowana” marki KOIRE.  Jest to kolekcja wykonana z autorskiej tkaniny ręcznie tworzonej, gdzie len został wykorzystany w nowatorski sposób.  To czyni tą kolekcję wyjątkową i niepowtarzalną. 

Nowe projekty KOIRE to mariaż lnu z bawełną oraz lnu z wiskozą z dodatkiem jedwabiu. Charakterystycznym elementem są pikowania oraz kolorystyka monochromatyczna łącząca czerń i biel z akcentem intensywnej czerwieni i turkusu. Połączenie tkaniny z dzianiną zaowocowało powstaniem autorskich i oryginalnych materiałów  dla poszczególnych wzorów kolekcji.  Jak twierdzi projektantka – Karina Mińkowska-Pado – cała kolekcja powstała w zgodzie z wartościami KOIRE: ideą pozostania blisko naturze i indywidualności kobiety oraz pielęgnowania ręcznego rzemiosła z zachowaniem otwartości na współczesne poszukiwanie prostoty.

Makijaże do pokazu zostały przygotowane przez Estilo Paulina Popek z asystą Michaliny Selwy oraz Annę Juźko, a fryzury przez zespół stylistów z Atelier Fryzjerskiego La Provocation z Rzeszowa.

Styl makijażu nawiązywał do naturalnej i uporządkowanej koncepcji kolekcji oraz do miękkich i lekko rozbudowanych form fryzur. Twarze modelek zostały rozświetlone i mocno wymodelowane, a oczy podkreślone makijażem w stylu lat 60-tych z wyostrzeniem dolnej powieki.

Zdjęcia wykonała Małgorzata Cwynar-Owsiak.

Galeria makijaży i backstage pokazu

Zdjęcia z pokazu

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up