Pokaz mody Basi Olearki RDZA - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Pokaz mody Basi Olearki RDZA

Pokaz mody Basi Olearki RDZA

31 października w klubie Piekiełko w Rzeszowie odbył się pokaz mody rzeszowskiej projektantki – Basi Olearki. Basia zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję damsko – męską „Rdza”, złożoną z pięciu sylwetek męskich i czternastu damskich. Zespół Estilo Paulina Popek zaprojektował i wykonał makijaże wybiegowe dla modelek i modeli. Za oprawę fryzjerską odpowiedzialny był team Atelier Fryzjerstwa La Provocation, na którego czele stoi Kasia Złamaniec.

Damskie kreacje Basi Olearki to sukienki, kombinezony, płaszcze, spódnice i bluzki łączące ciężkie materiały takie jak skóry, futra oraz dzianiny z subtelnymi tiulami i przezroczystymi aplikacjami. Wśród męskich propozycji znalazły się płaszcze, marynarki, bluzy i spodnie. Najciekawsze fasony męskie to oversize’owe płaszcze z asymetrycznymi kołnierzami i spodnie poszerzane od góry oraz zwężane i zapinane na klamry na nogawkach. Wszystko to w kolorach rdzawych, musztardowych, złocistych, rudych i pomarańczach czyli w kolorach typowo jesiennych.

Makijaże uzupełniały kolekcję pod względem koloru i faktury – oczy zostały podkreślone błyszczącymi pigmentami w kolorach starego złota, rdzy, brązu, a usta barwami bordo i oberżyny. Twarze modelek zostały rozświetlone i wymodelowane brązem i różem w ciepłych tonacjach.

Pokaz odbył się przy wsparciu: Marty Lebiody, która jest osobą odpowiedzialną za produkcję pokazu; Katarzyny Złamaniec i jej teamu odpowiedzialnych za fryzury. Makijaże zostały wykonane przez Estilo Paulina Popek, zaś stylizację paznokci zajęła się Kamila Grendys.

Galeria z pokazu. Zdjęcia – Bartosz Frydrych

Backstage w obiektywie Bartosza Frydrycha

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up