Pokaz fryzur i mody MAGIC of RAINBOW. - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Pokaz fryzur i mody MAGIC of RAINBOW.

Pokaz fryzur i mody MAGIC of RAINBOW.

24 października w klubie Lukr w Rzeszowie odbył się pokaz Fryzjersko – Modowy „Magic of Rainbow”, będący autorskim projektem stylistki fryzur Katarzyny Złamaniec. Estilo Paulina Popek było odpowiedzialne za makijaże artystyczne i wybiegowe. Katarzyna Złamaniec, która od 15 lat pracuje w zawodzie i od 8 lat prowadzi Atelier Fryzjerstwa La Provocation, w swoim pokazie połączyła sztukę fryzjerstwa, wizażu i mody.

Było to wyjątkowe show pełne kolorów, ekspresji, plastyki, muzyki i tańca. Klub Lukr tego wieczoru wypełnił się gośćmi, a na ich oczach tworzyły się magiczne fryzury i makijaże wsparte spektaklem tanecznym i pokazem mody debiutującego projektanta Leona Nogalskiego.

Katarzyna Złamaniec wraz ze swoim teamem Urszulą Pałys i Magdaleną Grzelak stworzyła barwne i niecodzienne konstrukcje fryzur, a ja kreowałam awangardowe i lśniące makijaże. Pierwsze trzy stylizacje zostały zainspirowane kształtami i kolorami motyli – ukazywały siłę przenikania koloru i formy, a kolejne sześć – odzwierciedlały siłę oraz magię galaktyki i planet. Fryzury i makijaże uzupełniały się wzajemnie oraz oddziaływały artystyczną formą i intensywną barwą na widza. Wszystko to połączone było z ruchem scenicznym, muzyką i pokazem ubiorów.

– Stworzyliśmy fryzjerskie show, gdzie formy i konstrukcje fryzur oraz makijaże miały być z założenia artystyczne i sceniczne – w żadnym razie nie był to pokaz stylizacji użytkowych i codziennych. Chcieliśmy pokazać inną odsłonę fryzjerstwa i wizażu, tą bardziej teatralną i wizjonerską oraz proces kreacji i wielką pasję do naszych zawodów. Pragnęliśmy, aby był to  spektakl, który się tworzy i podziwia – pierwszy taki w naszym mieście, ale na pewno nie ostatni. Co więcej, chciałam przedstawić osoby, z którymi współpracuje – twórcze, pełne namiętności, geniuszy w swojej dziedzinie…  – mówi Katarzyna Złamaniec.

Katarzyna Złamaniec do projektu „Magic of Rainbow” zaangażowała wiele kreatywnych ludzi, którzy pracują w branży modowo – fryzjerskiej na Podkarpaciu. Jednym z nich był debiutujący projektant – Leon Nogalski, który przedstawił kolekcję damskich i męskich ubiorów „Azzurro Invidia”. Kolekcja ta stworzona została z myślą o indywidualistach i ludziach, którzy lubią wyróżniać się z tłumu. Oryginalność krojów, deseni i kolorów to cechy charakterystyczne jego projektów.

Fryzury Katarzyna tworzyła wraz ze stylistkami fryzur z jej Atelier – Urszulą Pałys i Magdaleną Grzelak oraz artystką – Kamilą Bednarską. Za makijaże artystyczne i wybiegowe odpowiedzialne było Estilo Paulina Popek. Stylizacją i choreografią zajął się Bartek Ligęza, a reżyserią pokazu – Michał Łazarów. Koordynatorem i wielkim wsparciem imprezy był Robert Wróbel – manager artystyczny klubu Lukr. Filmy video wykonała fotografka Anna Lewanda, body painting tancerzy – Agata Pasterz, a zdjęcia show – Bartosz Frydrych. W pokazie uczestniczyły profesjonalne modelki i modele oraz grupa taneczna złożona z Mieszka Nagaja, Mateusza Stańskiego i Szymona Sztaby, których ruch sceniczny opracowała choreografka Urszula Surowiec. Na scenie wystąpił również zespół „Che Donne”.

Sponsorami imprezy byli: Klub Lukr, Stomatologia Mikołajczyk, z.one concept, Kino Helios, Cosmoprof , PayTrade. Partnerami byli: TAM-BUD Projekt , Grupa Reklamowa Provision , DeeZee , Styl Impresji, a parterami medialnymi: magazyn Day&Night, Rzeszów News, Radio Centrum, Radio Rzeszów oraz Stacja Rzeszów Główny.

 

Relacja z pokazu autorstwa Bartosza Frydrycha oraz klubu LUKR

Backstage oraz galeria makijaży i fryzur autorstwa Anna Lewanda i Ewy Szyfner z Rzeszów News.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up