Pokaz fryzjerski z.one concept ALLURE - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Pokaz fryzjerski z.one concept ALLURE

Pokaz fryzjerski z.one concept ALLURE

23 października 2016 r. w klubie LUKR odbył się kolejny już pokaz fryzjerski nowej kolekcji marki z.one concept pt. „Allure”. Był on dziełem twórców z niezwykłym dorobkiem zawodowym – Katarzyny Złamaniec (fryzjer-stylista, współorganizator) oraz Sebastiana Curyło (fryzjer-stylista oraz edukator marki). Podczas pokazu zostały przedstawione najnowsze trendy jesień-zima 2016 w koloryzacji i strzyżeniach.

Styliści stworzyli fantastyczne, autorskie fryzury oraz trójwymiarowe koloryzacje z wykorzystaniem pięknych rozbudowanych form i ferii barw.

Po raz kolejny do pokazu z.one concept Estilo Paulina Popek wraz ze swoim teamem wizażystów odpowiedzialne było za koncepty i wykonanie makijaży wybiegowych, które dopełniły wykreowane przez fryzjerów looki. Stworzone zostały makijaże linearne, graficzne z akcentem na oczy z wykorzystaniem kolorów odpowiednio dobranych do poszczególnych stylizacji fryzjerskich.

Na scenie oprócz show fryzjerskiego oraz pokazu mody prezentującego ubiory projektantek Eweliny Dec z Alette oraz Anny Nowak – Curyło nie zabrakło utalentowanych postaci. Podczas pokazu wystąpił gościnnie akrobatyczny duet Delfina&Bartek (zwycięzcy V edycji „Mam Talent”, wielokrotni medaliści Mistrzostw Europy i Świata w formacjach tanecznych i fitnessie gimnastycznym), którzy pokazali, że dzięki kreatywności z powodzeniem można połączyć pokaz fryzjerski z prezentacją akrobatyczną.

Wszystkie fryzury wykonane zostały przez Katarzynę Złamaniec i Sebastiana Curyło oraz ich team na backstage’u.

Estilo Paulina Popek zadbało również o makijaże dla artystów Delfiny i Bartka.

 

Relacja z pokazu w obiektywie Ewy Szyfner:

 

Backstage pokazu:

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up