Pastelowo. Trendy w makijażu wiosna / lato 2016 - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Pastelowo. Trendy w makijażu wiosna / lato 2016

Pastelowo. Trendy w makijażu wiosna / lato 2016

Pastelowe stylizacje i makijaże są ponadczasowe i niezwykle kobiece. Są stonowane, ale mają w sobie wiele radości, lekkości i optymizmu. W trendach wiosna – lato 2016 pierwsze skrzypce grają kolory delikatne i rozbielone.

Najbardziej modne są barwy, które emanują spokojem, nostalgią, ładem i harmonią, a wśród nich pastelowy ciepły róż Rose Quartz oraz chłodny jasny błękit o nazwie Serenity. Oba te kolory współgrają ze sobą i można je z powodzeniem łączyć z szarością, bielą, zieleniami, brązami i żółciami. Obok nich w palecie odnajdziemy także brzoskwinię czyli Peach Echo, jasny czysty turkus (Limpet Shell) oraz szarość (Lilac Gray) która stanowi świetną bazę dla innych pasteli. Wśród modnych barw są również te, które dodadzą nam wyrazistości i siły na przykład słoneczna żółć czyli Buttercup, odcień koralowy czyli energiczna Fiesta, wiosenna zieleń – Green Flash oraz granat w odcieniu Navy (Snorkel Blue).

Mój edytorial makijażowy UNFROZEN przedstawia kobietę w pastelowych barwach w kilku odsłonach. Pierwsze stylizacje pokazują jej jeszcze zimowy charakter i bazują na makijażu w odcieniach chłodnych, mroźnych – dominuje błękit, śnieżna biel i cukierkowy róż. Powieki, policzki i usta są harmonijne w odcieniach chłodnego różu. Następnie wraz z ociepleniem aury i nadejściem wiosny wizerunek ewaluuje w wiosenny i ocieplony. Błękit na oczach uzupełniam kolorem brzoskwini na ustach. W kolejnych odsłonach w makijażu i oprawie twarzy dominują już odcienie moreli, pomarańczy, melona, łososia, piaskowego beżu i migdałów, złocistości oraz turkusu.

Edytorial UNFROZEN był publikowany w wiosennym wydaniu Magazynu e-makapownia oraz w portalu magazynu Face&Look

Twórcy sesji:
 
Makijaż, stylizacja i tekst: Estilo Paulina Popek / www.paulinapopek.pl, www.estilopp.pl
Zdjęcia: Paweł Bugała
Fryzury: Katarzyna Złamaniec / Atelier Fryzjerstwa La Provocation
Modelka: Nataliya Baber / Pink Melon
Fascynatory: „Fascynatory, opaski, toczki” Justyna Guzik 
 
1 blog 2 blog 3 blog 4 blog 5 mblog 6 blog 7 blog 8 blog 9 blog 10 blog
 
 
 
 
 
*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*
 
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up