Niezwykła metamorfoza czterech kobiet. Stylizacja wizerunku. - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Niezwykła metamorfoza czterech kobiet. Stylizacja wizerunku.

Niezwykła metamorfoza czterech kobiet. Stylizacja wizerunku.

Oto relacja z metamorfozy czterech wspaniałych kobiet z okolic Rzeszowa, która przyniosła świetne rezultaty nie tylko w postaci zupełnie nowego wyglądu, profesjonalnych zdjęć, ale również lepszego samopoczucia i zadowolenia.

Przez kilka dni miałam przyjemność pracować z Dorotą, Bernadetą, Małgorzatą i Lidią wprowadzając je w tajniki stylizacji, mody oraz upiększając je makijażem i fryzurą oraz tworząc im zupełnie nową garderobę.

Proces ich przemiany podzielony był na trzy części – warsztaty wizerunkowe i makijażowe, przegląd ubrań i wspólne zakupy oraz sesję zdjęciową, która była zwieńczeniem naszej pracy.

Podczas pierwszego spotkania omówiłyśmy złote zasady stylizacji, wskazałyśmy odpowiednie do sylwetki fasony i linie odzieży oraz dobrałyśmy korzystną do typu urody kolorystykę. Wspólne zakupy dały nam możliwość stworzenia zupełnie nowych zestawów ubrań odpowiednich na co dzień i na specjalne wyjście. Szalałyśmy między wieszakami sklepowymi, aby stworzyć ciekawe zestawy dopasowane do naszych potrzeb, preferencji i budżetów.

Ostatnim etapem były przygotowania do sesji zdjęciowej oraz zdjęcia z profesjonalnym fotografem Ryszardem Kocajem. Panie w nowych outfitach, z nową fryzurą i makijażem mogły poczuć się jak gwiazdy –  wyjątkowo i kobieco. Mój team makijażowy oraz fotograf poświęcił im dużo uwagi na planie zdjęciowym. Jestem przekonana, że było to wartościowe doświadczenie, a zdjęcia które powstały podczas sesji pokazują piękne przemiany i będą niezwykłą pamiątką dla nich wszystkich na długie lata.

Praca ta była bardzo przyjemna i jak zawsze przy takich projektach, niezwykle motywująca do dalszych działań…!!

Podczas realizacji projektu przy warsztatach i na backstage sesji mogłam liczyć na pomoc moich asystentek. Dziękuję! – Paulina Oniszczuk, Beata Zygmunt i Katarzyna Guzek

 

blog 1

blog 2

blog 3

blog 4

Video

 

Fotoreportaż

 

 

 

 

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up