Makijażowa Metamorfoza w Pracowni Estilo w Rzeszowie  - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Makijażowa Metamorfoza w Pracowni Estilo w Rzeszowie

Makijażowa Metamorfoza w Pracowni Estilo w Rzeszowie

Na czym ona polega, dla kogo i po co?

Makijażowa metamorfoza jest dla wszystkich pań, które chcą się odmienić, doświadczyć małej metamorfozy, poczuć się pięknie i wyjątkowo. Również dla tych osób, które chcą mieć profesjonalne zdjęcie do promocji wizerunku. Takie zdjęcie, którym można pochwalić się prywatnie i zawodowo.

Wykonanie dobrego i korzystnego dla nas zdjęcia zawsze wymaga przygotowań ze strony wizażysty, stylisty i fotografa.  Makijażowa Metamorfoza to świetna okazja do tego, aby poświęcić czas na dopracowanie wyglądu i pod okiem fachowców – dobrze przygotować się do krótkiej sesji zdjęciowej. A  w rezultacie – świetnie wypaść na zdjęciu.

Nasze spotkanie to ciekawe doświadczenie dla każdej uczestniczki, chwila relaksu oraz czas tylko dla siebie. Wizażystka wykonuje wyjątkowy makijaż, stylizuje oprawę twarzy, dobiera biżuterię oraz dodatki ozdobne na potrzeby zdjęcia. Stworzony wizerunek zachowany zostaje dzięki profesjonalnej fotografii, poddanej autorskiej obróbce. A radość po otrzymaniu zdjęcia jest ogromna!

Usługa Makijażowa Metamorfoza obejmuje wykonanie:

  • profesjonalnego makijażu fotograficznego – dobranego do urody oraz stylizacji
  • stylizacji oprawy twarzy – krótka stylizacja włosów, dobór dodatków i biżuterii
  • zdjęcia „PRZED i PO metamorfozie”  – oddajemy dwa zdjęcia „PO” poddane obróbce przekazane w pełnej rozdzielczości

Czas trwania: max. 90 min.

Koszt: 220 zł

makijaż i stylizacja: Paulina Popek

fotograf: Magdalena Tobiasz – Dawidowicz

więcej zdjęć przemian w folderze Sesje zdjęciowe

Zapraszamy!

przedipo z napisem blogMM1basia przed i po przedpo blog1blog2 blog 1 blog 1 blog1 blogIMG_8944pp blogblog 1 blog2 blog blog2 MM3 MM4 MM5   MM10 MM11 MM12kinga jakubiecprzed i po BLOGIMGL1172 blog IMGL1175 blog 1 blog   3 blogblog 1blog 2

 *Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up