Lekcja makijażu Online. Makijaż do video  - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Lekcja makijażu Online. Makijaż do video

Lekcja makijażu Online. Makijaż do video

LEKCJA MAKIJAŻU OnLine w okresie kwarantanny, ale i również w przyszłości jest bardzo pomocną rzeczą dla każdej kobiety, która spotkała się z koniecznością prowadzenia wideokonferencji, spotkań online, tworzenia filmów i pracy zdalnej z udziałem kamery.

Okazuje się, że o ile w miarę możliwości, jesteśmy w stanie sobie poradzić z technologią, niekoniecznie satysfakcjonuje nas nasz wygląd w stworzonym materiale. Odpowiedzialny jest za to przede wszystkim makijaż, który po pierwsze powinien być na twarzy, a po drugie powinien być wykonany nieco inaczej, jak ten do którego przywykłyśmy.

Podczas indywidualnej LEKCJI MAKIIJAŻU Online nauczę Cię jak krok po kroku wykonać makijaż do nagrań na bazie kosmetyków i akcesoriów, które posiadasz w domu. Jeśli będzie konieczność, to uzupełnimy Twoją kosmetyczkę i zamówimy nowe produkty, które mogę  dostarczyć przed umówionym spotkaniem Online.

Po lekcji makijażu OnLine

  • będziesz umiała aplikować kosmetyki w odpowiedni sposób oraz w odpowiedniej kolejności, tak aby skóra wyglądała dobrze na nagraniu, a makijaż był super trwały
  • będziesz wiedziała, jak prawidłowo modelować twarz i jak dobrać kolory pomadki i różu, dzięki temu Twój wizerunek będzie wyrazisty
  • nauczysz się prawidłowo cieniować powiekę i dobierać kolory oraz idealnie modelować brwi
  • poznasz zasady makijażu fotograficznego, dzięki czemu na swoich filmach będziesz wyglądała zawsze fantastycznie

 

1475180626191 blog

 

To jak będzie wyglądała lekcja online wyjaśnię Ci przed naszym spotkaniem.

To czego potrzebujesz, aby spotkać się ze mną na lekcję OnLine?

  • możliwości odbycia rozmowy przez Internet z kamerą (wystarczy komórka i jasne pomieszczenie)
  • posiadania kosmetyków do makijażu oraz akcesoriów (proszę o informację jakie produkty posiadasz w swojej kosmetyczce – na bazie ich zaplanuję szkolenie)

Zapraszam!!

Cena: od 270 zł (ok. 2 h)

Efekty po lekcji makijażu Online z Magdą:

Magda Dawidowicz inta blog przedipo 2 blog

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up