Kameralne kursy wizażu, makijażu i stylizacji w Rzeszowie - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Kameralne kursy wizażu i stylizacji w Rzeszowie z Mistrzem w zawodzie. Pracownia Estilo.

Kameralne kursy wizażu i stylizacji w Rzeszowie z Mistrzem w zawodzie. Pracownia Estilo.

Pracownia Estilo oferuje szkolenia i kursy wizażu oraz stylizacji wizerunku. Do tej pory odbyło się wiele indywidualnych i kameralnych szkoleń dla początkujących wizażystów i stylistów oraz osób z branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Oferujemy szkolenia od podstaw oraz szkolenia i warsztaty doszkalające dla osób, które już pracują i chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu technik i trendów makijażowych. W ofercie m.in. kursy wizażu z elementami stylizacji I i II stopnia, kursy dla zaawansowanych, szkolenia dla kosmetyczek, szkolenia z zakresu analizy kolorystycznej, kursy stylizacji dla doradców wizerunku i stylistów oraz warsztaty makijażu dotyczące konkretnych technik. Oferujemy również kurs przedłużania rzęs metodą 1:1. Więcej informacji: Kursy wizażu i stylizacji

Czym wyróżniają się kursy makijażu w mojej Pracowni?

 • Jestem profesjonalistą w swoim zawodzie – posiadam wieloletnie doświadczenie w branży oraz tytuł Mistrza w zawodzie Wizażystka – Stylistka. Są to najwyższe uprawnienia państwowe i to właśnie u mistrzów warto zdobywać kwalifikacje zawodowe. Kursy w mojej Pracowni przygotowanie i przeprowadzane są tylko przeze mnie. Wykorzystuję więc całą swoją wiedzę i doświadczenie w planowaniu zagadnień, które uważam za przydatne w pracy początkującej i rozwijającej się wizażystki czy wizażysty. Realizujemy tematy kluczowe dla zawodu oraz przydatne w pracy z klientami indywidualnymi i firmami. Tematykę i zakres materiału dopasowuję do umiejętności i doświadczenia słuchaczy.
 • Organizuję kursy krótkie i intensywne – dopasowane do możliwości czasowych kursantów, którzy często są zbyt zapracowani, aby od razu zdecydować się na długoterminowy i kosztowny kurs. Dzięki temu mogą sprawdzić się, pojąć podstawy lub doszkolić się z danego zakresu i później zdecydować, czy chcą podążać nadal w tym kierunku.
 • Staram się dopasować długość kursów oraz ich przebieg do możliwości kursantów. Określony kurs przeprowadzamy tak, aby było to opłacalne dla uczestników w przypadku dalekich dojazdów i godzin pracy. Wiele moich kursantek dojeżdża do Pracowni z miejscowości oddalonych od Rzeszowa.
 • Pracownia Estilo jest w pełni profesjonalna – wyposażona w pięć odpowiednio oświetlonych stanowisk oraz narzędzia szkoleniowe i odpowiednie kosmetyki. Praca w takich warunkach jest bardzo istotna, ponieważ pozwala na wykonanie makijażu o właściwym natężeniu. Jest to również niezbędne przy nauce analizy kolorystycznej i rozróżnianiu niuansów kolorystycznych.
 • Co więcej, Pracownia Estilo inwestuje w kosmetyki, materiały dydaktyczne oraz materiały do nauki stylizacji. Bez obaw mamy na czym pracować! Ilość kosmetyków, ubrań, akcesoriów, książek i narzędzi stylizacyjnych jest imponująca. Uczestnicy mogą swobodnie korzystać podczas zajęć z zasobów Pracowni.
 • W przypadku kursów kameralnych istnieje możliwość pracy na własnych modelkach – więc nie tracimy czasu na siedzenie i czekanie na własną kolejkę. Wykorzystujemy czas w 100 procentach!
 • Organizuję kolejne stopnie szkoleń w oparciu o nabyte umiejętności i feedback od uczestników – analizujemy ich potrzeby i dopasowujemy tematykę do możliwości i preferencji.
 • Jeśli pojawią się możliwości odbycia praktyk lub ukierunkowania na dane zlecenie w regionie, zawsze w pierwszej kolejności pamiętam o swoich uczniach. Moje kursantki współpracują ze mną przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i eventach w ramach praktyki.
 • Atmosfera podczas zajęć jest swobodna, przyjemna i kreatywna.
 • Kursy w Pracowni Estilo są również przystępne i konkurencyjne cenowo. Przy kolejnych cyklach kursów uczestnicy mogą otrzymać rabat oraz korzystne warunki udziału. Co więcej, uczestnicy mogą zakupić kosmetyki do pracy z rabatem dla osób pracujących w branży kosmetycznej.
 • Pracownia nieustannie rozwija ofertę szkoleniową i oferuje nowe autorskie szkolenia ze stylizacji, makijażu i fotografii z profesjonalistami.

A oto kilka opinii moich kursantek:

Marta Chęciek

Paulinka-to właściwa osoba na odpowiednim miejscu. Mega wiedza, którą posiada jest owocem jej pięknych twarzyczek! A kurs prowadzony przez nią -jest nauką połączoną z przyjemnością. Cudowna osoba! Polecam wszystkim chcącym wyrwać się z szarej rzeczywistości!

Viktoria

Polecam serdecznie Panią Paulina to prawdziwa artystka makijażu, a także wspaniały szkoleniowiec. Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie u pani Pauliny i jestem bardzo zadowolona z jej podejścia i wiedzy jaką mi przekazała. I co najważniejsze, że na pomoc można liczyć również po szkoleniu. Polecam panią Paulinę jako makijażystkę oraz szkoleniowca. Pozdrawiam, Viktoria Michalikova

Joanna Kupiec-Domagała

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, przemiła atmosfera i mnóstwooo kosmetyków ;)
Uczestniczylam już w dwóch kursach i na pewno jeszcze skorzystam ;) polecam wszystkim z czystym sumieniem :)

Monika Strzępek

Szczerze polecam Pracownię Pauliny Popek, uczestniczyłam w szkoleniu przedłużania rzęs metodą 1:1, szkoleniu z analizy kolorystycznej i makijażu a to jeszcze nie koniec…;)
Pełen profesjonalizm, wiedza i miła atmosfera, spotkania w kameralnych grupach, dzieki czemu można konsultować wszystkie kroki na bieżąco, jeszcze raz polecam i pozdrawiam :)

Magdalena Ciołek 

Polecam serdecznie, Pani Paulina to profesjonalna wizażystka, stylistka oraz bardzo dobry nauczyciel. Dlatego warto skorzystać z jej usług i genialnych kursów, na których zdobywa sie nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i również ćwiczy się wszystko praktycznie:) Jeszcze raz gorąco polecam :)

Magdalena Sajdak

Polecam Kurs Stylizacji Wizerunku!

Kasia Marciniec

Polecam!!!

Michalina Selwa

Jestem niesamowicie zachwycona niedawno przebytym kursem wizażu i stylizacji z Panią Pauliną, pod okiem której nauczyłam się bardzo wiele przydatnych rzeczy. W jej pracowni panuje przemiła, luźna atmosfera, więc nauka to ogromna przyjemność i naprawdę aż żal się rozstawać. Z całego serca polecam wszystkim tym kobietom, które jeszcze zastanawiają się nad skorzystaniem z dostępnych usług, jakie oferuje właścicielka, gdyż jest to najbardziej właściwa osoba na właściwym miejscu, bardzo cierpliwa, ciepła i jednocześnie wymagająca profesjonalistka:). A jej makijaże są naprawdę przepiękne i zapierają dech w piersiach!

Klaudia Wilk

Serdecznie polecam pracownię Estilo! Miałam ogromna przyjemność uczestniczyć w kursie wizażu i stylizacji prowadzonym przez Panią Paulinę, gdzie dowiedziałam się mnóstwo interesujących rzeczy, o których wcześniej naprawdę nie miałam pojęcia, a które są niezwykle istotne w zawodzie wizażysty jak i w życiu codziennym, od których tak naprawdę wszystko powinno się zaczynać. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, Pani Paulina ciepła, sympatyczna osoba a jednocześnie perfekcjonistka w każdym calu, każdego klienta traktuje indywidualnie, a efekty jej pracy mówią same za siebie.. :) Polecam!

Sylwia Ortyl

Polecam kursy u Pauliny :) Pełen profesjonalizm oraz niesamowita umiejętność przekazywania wiedzy.

Małgorzata Hadam

Dziękuję, było super! Polecam wszystkim kursy u Pauliny, świetna atmosfera i pełen profesjonalizm, pozdrawiam

Anna Lipińska

Również polecam !!!!

Sylwia Jedynak

Serdecznie polecam Pracownię Estilo Paulina Popek. Mialam przyjemność uczestniczyć w kursie wizażu I st. Atmosfera na szkoleniu jest bardzo ciepła i przyjemna;) a sama Paulinka jest mistrzynią w swoim fachu, posiada ogromną wiedzę. A co najważniejsze potrafi w perfekcyjny sposób ja przekazać;) Serdecznie dziękuję Paulinko. Zachęcam wszystkich zainteresowanych i do zobaczenia wkrótce; )

Barbara Antoniów – Bałaj

Niedawno miałam okazję przebyć kurs u Pani Pauliny, z czystym sumieniem muszę przyznać ze wiedza i cenne rady przekazane przez Paulinę są bezcenne, czas spędzony w pracowni w przemiłej atmosferze dla mnie niezapomniany. Pozdrawiam.

Cecylia Extra (Salon kosmetyczny, Przemyśl)

Dziękujemy za profesjonalizm i pełne zaangażowanie oraz przesympatyczna atmosferę w trakcie kursu wizażu i stylizacji I stopnia! Polecamy każdemu Pracownię Estilo Pauliny!

Urszula Góral-Król

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Paulinka to bardzo miła i sympatyczna osoba. Na pewno wrócę na kolejne kursy.

Beata Marciniszyn

Pani Paulina bardzo solidna i doświadczona wizażystka wychodząca na przeciw najbardziej wymagającym. Szkolenia przeprowadzone w świetnej atmosferze . Można się sporo naprawdę nauczyć . Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam . Na pewno skorzystam nie raz.

Karolina Wojda-Młynarczyk

Polecam Paulinkę � niesamowita osoba, ciepła, otwarta, z ogromną wiedzą � Ja w każdym bądź razie dziękuję jeszcze raz za szkolenia które odbyłam i na pewno jeszcze skorzystam

 

Zapraszam do mojej Pracowni !!

Tekst: Paulina Popek

 

2blog1 b;ig 3blog 1blog9 blog 10 blog12 blog 14 blog 3 blog4blog2blog2blogblog    13blog  30blog                        blog 3 blog 4 blog mix blog18 blog0 blog

 
 
 
 
 
*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*
 
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up