Estilo Paulina Popek - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Estilo Paulina Popek

Estilo Paulina Popek od 2009 roku świadczy usługi wizażu i stylizacji skierowane do klienta indywidualnego oraz firm i instytucji. W ofercie wachlarz usług – od makijażu, analizy kolorystycznej, po metamorfozy wizerunku, szkolenia, pokazy oraz profesjonalne sesje zdjęciowe. To również działalność warsztatowa i doradcza skierowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku z Podkarpacia i nie tylko, która ma na celu udoskonalenie sposobu ich prezentacji oraz poprawę wyglądu zewnętrznego. Częścią Pracowni Estilo jest również Estilo Paulina Popek PRO MAKEUP SCHOOL – szkoła wizażu i stylizacji wizerunku.

Usługi świadczone są na najwyższym poziomie, dzięki wiedzy i doświadczeniu Pauliny Popek oraz osób z nią współpracujących: najlepszych fotografów, stylistów fryzur, modelek i modeli oraz projektantów.

 

 

Paulina Popek posiada tytuł Mistrza w zawodzie Wizażysta – Stylista oraz wieloletnie doświadczenie w branży (Kraków, Warszawa, Londyn, Podkarpacie). Jest również magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pracuje przy sesjach zdjęciowych, eventach, pokazach mody i makijażu, koncertach, wideo oraz przy budowaniu wizerunku osób prywatnych. Wykonuje makijaże do licznych kampanii reklamowych i wizerunkowych współpracując z czołowymi i popularnymi markami oraz agencjami PR i modelingu – wśród zleceniodawców są również osoby publiczne i znane.

Specjalizuje się w makijażu ślubnym, beauty i fotograficznym. Przez kilka lat związana była z markami Rimmel oraz Astor jako makijażystka i specjalistka do spraw kosmetyków kolorowych. Jest ekspertem i trenerem makijażu oraz kosmetyki kolorowej. Prowadzi kursy, szkolenia i warsztaty oraz konsultacje indywidualne w swojej Pracowni oraz na zlecenie firm.

Ukończyła Szkołę Wizażu i Stylizacji „Artystyczna Alternatywa” w Krakowie, liczne kursy makijażu oraz szkolenia trenerskie, negocjacyjne i sprzedażowe. Każdego roku bierze udział w szkoleniach i pokazach w Polsce i za granicą oraz podczas największych targów makijażu IMATS w Londynie – brała udział w szkoleniach ze znanymi w Europie makijażystami m.in. t.j. Lan Nguyen-Grealis – LANS London, Einat Dan, Fabienne Rea, James Molloy, Karla Powell czy Beni Durrer.

 

Inspiracji szuka w świecie mody i sztuki, kocha kolor i formę – uwielbia kontakt z kobiecością oraz proces kreacji. Największą jednak satysfakcją oraz motywacją do dalszych działań jest zadowolenie jej klientek i klientów.

Posiada liczne referencje od współpracowników, klientów, firm i stowarzyszeń, które świadczą o pozytywnej współpracy.

Efekty jej pracy w postaci edytoriali, tutoriali i wypowiedzi eksperta publikowane są przez prasę ogólnopolską, zagraniczną i lokalną, portale oraz magazyny internetowe. Przykładowe publikacje: Vogue China, Make-up Trendy, Elegant Magazine, Magazyn Rossmann Skarb, Sekret Urody, Confashion Magazine, Get Inspire Magazine, Estetica Polska, Estetica Russia, Estetica Korea, GC Nowiny, Day & Night, Nasze Miasto, Młoda Para, Ślubne Fryzury i Makijaże, Fale Loki Koki, e-makeupownia, magazyn HAIR … Więcej o współpracy z firmami

Galeria zdjęć z sesji modowych, glamour i beauty oraz edytoriale Pauliny Popek dostępne na www.paulinapopek.pl.

 

Pracownia Estilo

Pracownia Estilo Paulina Popek powstała w maju 2011 r. w Rzeszowie. W 2016 r. została rozbudowana i przeniesiona na ul. Wita Stwosza 50.

Pracownia Estilo Paulina Popek to przestrzeń modowa, która oferuje Wizaż, Stylizację Wizerunku, Kursy i Szkolenia oraz Fotografię. Składa się ze studia wizażu, strefy stylizacji i studia fotograficznego.

Studio wizażu posiada pięć profesjonalnie oświetlonych i wyposażonych stanowisk do makijażu oraz przestrzeń warsztatową. Oferuje selekcję różnorodnych kosmetyków i narzędzi szkoleniowych. Pracownia jest przestrzenna, komfortowa i klimatyzowana.

Strefa stylizacji obejmuje narzędzia do kreowania wizerunku czyli różnorodne fasony ubrań, akcesoria, biżuterię, obuwie oraz narzędzia do analizy kolorystycznej: próbniki i ramy kolorów, chusty garderobiane, peruki, palety odcieni włosów. Co więcej, w zasobach Pracowni znajdują się książki z dziedziny wizażu i stylizacji oraz zagraniczne magazyny modowe.

Pracownia w strefie Show Room oferuje również ubiory marki KOIRE dostępne na miejscu oraz tworzone na zamówienie, opaski, podwiązki Atelier Fascynator Justyny Guzik i akcesoria do sesji oraz biżuterię Yvon. Posiadamy w sprzedaży również profesjonalne kosmetyki marki KARAJA, MUR, Freedom i IBRA.

Studio fotograficzne wyposażone jest w odpowiedni sprzęt oświetleniowy oraz różnorodne tła. Dostosowane jest do fotografii portretowej, rodzinnej i dziecięcej. Położenie go obok studia wizażu i stylizacji umożliwia komfortową i dyskretną pracę podczas przygotowań do sesji oraz dostęp do ubrań i akcesoriów stylisty.

Częścią Pracowni jest PRO MAKEUP SCHOOL oraz Galeria KLATKA, w której prezentowane są wybrane zdjęcia z portfolio Estilo Paulina Popek.

Pracownia Estilo to miejsce stworzone szczególnie dla kobiet oraz wszystkich osób, które interesują się wizażem, stylizacją wizerunku i fotografią. Tutaj upiększamy, tworzymy makijaże, pracujemy nad wyglądem, tworzymy sesje zdjęciowe oraz prowadzimy szkolenia i warsztaty.

 

Marka Estilo Paulina Popek i Estilo Paulina PRO MAKEUP SCHOOL jest częścią SMK Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie.

Podstawowe RGB

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up