Analiza sylwetki i dobór garderoby Estilo OnLine. Stylizacja wizerunku przez Internet - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Analiza sylwetki i dobór garderoby Estilo OnLine. Stylizacja wizerunku przez Internet

Analiza sylwetki i dobór garderoby Estilo OnLine. Stylizacja wizerunku przez Internet

Analiza sylwetki i dobór fasonów Estilo OnLine

Analiza sylwetki jest nieodzownym elementem doboru ubrań i planowania garderoby. Pozwala wskazać kształt naszego ciała oraz mocne i słabsze punkty, które wpływają na to, jakie fasony ubrań wybierać. Dzięki analizie możemy wskazać, które atrybuty naszego ciała podkreślać, a które korygować. Istotne jest to, że kształt i proporcje sylwetki przez całe życie mamy podobne. Jeśli nasz rozmiar się zmienia, to zwykle w tych samych miejscach.

Dzięki analizie OnLine dowiesz się jaki jest więc kształt Twojej sylwetki i jakie są jej cechy. Będziesz wiedzieć jak ją optycznie modelować za pomocą fasonów, dekoltów, linii odzieży, materiałów i proporcji, aby zawsze wyglądała świetnie.

 

Co otrzymujesz po analizie sylwetki i doborze fasonów Online z Estilo Paulina Popek?

  •  opis typu sylwetki z wyszczególnieniem atrybutów (mocnych i słabszych punktów na ciele)
  • opis fasonów i linii odzieży, które wpływają korzystnie na wygląd tego typu sylwetki
  • przegląd przykładowych elementów garderoby: fasonów, dekoltów, kołnierzyków, rękawów, tkanin, zestawień kolorystycznych, wzorów oraz akcesoriów
  • zestawienia modnych stylizacji dopasowanych do typu sylwetki
  • przykłady zestawień, w które warto zainwestować
  • porady dla Ciebie obejmujące złote zasady stylizacji, które warto wykorzystać w planowaniu przyszłej garderoby

Analizę przeprowadzam na podstawie przesłanych zdjęć. Kolejne kroki to konsultacje mailowe lub dodatkowe konsultacje online.

Cena: 

Analiza sylwetki i dobór fasonów Estilo OnLine  – 270 zł

Analiza z konsultacjami Online (dodatkowo zawiera konsultację – 45 min.) – 350 zł

  1. Krok pierwszy – Kontakt – Twoja ankieta i zdjęcia sylwetki oraz posiadanej garderoby – kilka zestawów (dzienny – swobodny, wieczorowy, zawodowy, itd.)
  2. Krok drugi – analiza przez stylistkę Twojego typu sylwetki na bazie przesłanych materiałów oraz wskazanie korzystnych i niekorzystnych fasonów oraz zestawów ubrań z posiadanej garderoby
  3. Krok trzeci – odesłanie maila z materiałami opisującymi Twój typ sylwetki oraz przykładowe stylizacje z dobrymi fasonami (wymienionymi w ofercie)
  4. Krok czwarty opcjonalny – Rozmowa online i opisanie Twojego typu sylwetki i wyjaśnienie złotych zasad wizerunku w odniesieniu do niej – indywidualne porady dotyczące Twojej garderoby  - odpowiedź na pytania, przegląd stylizacji podczas rozmowy
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up