Sesja zdjęciowa na urodziny, święta, wyjątkowy prezent na osiemnastkę Rzeszów - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Sesja zdjęciowa na urodziny, święta, wyjątkowy prezent na osiemnastkę Rzeszów

Sesja zdjęciowa na urodziny, święta, wyjątkowy prezent na osiemnastkę Rzeszów

Profesjonalna sesja zdjęciowa to cenny i kreatywny prezent z okazji świąt, urodzin, walentynek, rocznicy ślubu zaręczyn lub ślubu. Panowie coraz chętniej obdarowują w ten sposób swoje kobiety. Panie fundują sesje dla siebie, aby poczuć się wyjątkowo i kobieco lub aby uczynić niespodziankę swoim partnerom. Często są to też sesje rodzinne – wspaniałe są zdjęcia z córeczką lub synkiem, które można podarować komuś w prezencie.

Urodziny, w tym również osiemnastka to także świetna okazja do tego, aby spróbować swoich sił przed obiektywem.

Wiek nie ma znaczenia! W naszych sesjach biorą udział osoby w każdym wieku. Warto więc zatrzymać każdy moment swojego życia na profesjonalnej fotografii.

Sesja zdjęciowa przyprawia o dreszczyk emocji, przygotowania i jej realizacja to nowe doświadczenie. Na zdjęcia czeka się z niecierpliwością, a kiedy już je otrzymamy, dają dużo radości i są wartościową pamiątką na całe życie.

 

Organizujemy sesje zdjęciowe z wizażem i stylizacją dla Każdego  – w studio, plenerze, w domu oraz w ciekawych wnętrzach. Dbamy o profesjonale przygotowanie, najlepszej jakości zdjęcia oraz sympatyczną atmosferę. Wizerunek naszych klientów na zdjęciach jest najważniejszy, dlatego pracujemy dokładnie i starannie. Mamy duże doświadczenie i bardzo dobry gust!  Jeśli więc zależy Ci na dobrych zdjęciach i korzystnym wyglądzie to zapraszamy do nas.

Oferujemy bony podarunkowe na sesje zdjęciowe z wizażem i stylizacją (pakiety i cenniki)  oraz na makijażową metamorfozę w wersji drukowanej oraz elektronicznej. W ofercie świątecznej otrzymasz 10% rabatu na standardową lub mini sesję zdjęciową wykupując bon do 20 grudnia 2017 r.

Galeria przykładowych zdjęć z naszych sesji oraz więcej informacji w zakładce „Sesje pamiątkowe i wizerunkowe„, „Męskie sesje zdjęciowe” i „Metamorfozy”

***Zadzwoń lub napisz – dowiedz się więcej i podaruj bon świąteczny na sesję zdjęciową w Pracowni Estilo Paulina Popek

Adres: ul. Wita Stwosza 50, Rzeszów tel. 660 696 770, mail: info@estilopp.pl

Zapraszamy

sesja-na-osiemnastkę-1200 blog

sesja zdjęciowa

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up