Warsztaty autoprezentacji, pokazy makijażu dla marek  - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Warsztaty autoprezentacji, pokazy makijażu dla marek

Oferujemy autorskie warsztaty makijażu i stylizacji, zajęcia na potrzeby szkoleń autoprezentacji oraz pokazy makijażu dla marek kosmetycznych. Do tej pory zostało przeprowadzonych wiele warsztatów na potrzeby promocji marek makijażowych, spotkań integracyjnych dla pracowników oraz na potrzeby projektów unijnych na terenie Podkarpacia i nie tylko. Mają one na celu wzbogacić wiedzę z zakresu świadomego budowania wizerunku oraz zastosowania produktów kosmetycznych w pracy zawodowej.

Warsztaty stylizacji cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczestników – głównie pań, które aktywnie biorą udział i korzystają z praktycznych porad w codziennym życiu. Podstawy wykonania makijażu, zabawa kolorami, określanie atutów sylwetki i korzystnych fasonów to tematy, które wypełniają spotkania. Panie wcielają się w role modelek i stylistek, doświadczają małych przemian, które korzystnie wpływają na ich samopoczucie i dodają pewności siebie.

RELACJE Z WARSZTATÓW – warsztaty autorskie oraz w ramach projektów unijnych.

Warsztaty makijażu i stylizacji KOLOR I STYL Estilo Paulina Popek

Są to warsztaty skierowane do kobiet w każdym wieku. Ich ideą przewodnią jest  przekonanie, że każda kobieta jest wyjątkowa, może wyglądać olśniewająco i czuć się atrakcyjna. Akceptacja siebie i pozytywny stosunek do swego wyglądu są niezwykle istotne. Aby to osiągnąć, trzeba poznać atrybuty swojego ciała oraz nauczyć się świadomie je podkreślać i korygować.  Na wspaniały wizerunek składa się kilka elementów stylizacji m.in. analiza kolorystyczna, stylizacja wyglądu, dobór fasonów i dodatków oraz dopasowany do typu urody i cery makijaż.

Warsztaty dotyczą każdego z tych elementów. W kameralnym gronie przedstawiamy tajniki makijażu i teorii kolorów, odkrywamy proporcje i najlepsze strony naszej sylwetki, wskazujemy idealne fasony i dodatki.  Wszystko po to, aby wypracować najlepszy możliwy wizerunek, a podczas zakupów zaoszczędzić czas i pieniądze. A w rezultacie – poczuć się pewniej i piękniej.

Podczas spotkania uczestniczki próbują swoich sił w roli modelek, stylistek i wizażystek. W przypadku warsztatów z oprawą fotograficzną, panie otrzymują zdjęcia z przebiegu spotkania i fotografię przemiany, jakiej doznały dzięki warsztatom.  Spotkanie prowadzone jest przez Paulinę Popek.

Spotkania mają charakter cykliczny – każde z nich ma określoną tematykę.

 

Warsztaty Makijażu „My Make-up”

Na spotkaniu odpowiemy na pytania: Jakich kosmetyków kolorowych używać ? Jak je prawidłowo aplikować ? Jakie trendy obowiązują w tym sezonie i jak je wykorzystać w codziennym makijażu. Przedstawimy modne makijaże i nauczymy się tajników makijażu dziennego i wieczorowego. Stworzymy, inspirowany trendami ale ponadczasowy wizerunek każdej z nas. Na warsztaty warto zabrać swoją kosmetyczkę, aby skonsultować jej zawartość.

warszraty My Makeup bez terminu blog

Warsztaty Stylizacji Wizerunku „Kształt i fason”

Podczas warsztatów zajmiemy się doborem fasonów ubioru oraz pracą z kształtem i proporcjami sylwetki. W kobiecym kameralnym gronie przedstawiamy tajniki i triki stylisty – odkryjemy proporcje i najlepsze strony naszego ciała, wskażemy idealne fasony, linie odzieży, obuwie, akcesoria i dodatki. Dodatkowo, zastanowimy się nad naszym stylem oraz zawartością garderoby. Wszystko po to, aby wypracować najlepszy możliwy wizerunek, a podczas zakupów zaoszczędzić czas i pieniądze. A w rezultacie – poczuć się pewniej i piękniej.

Odpowiemy na pytania: Jaki jest kształt mojej sylwetki? Jakie są atuty mojego ciała? Jakie są złote zasady stylizacji i jak je wcielić w życie? Jak wymodelować moją sylwetkę za pomocą linii odzieży? Jak odświeżyć moją garderobą? Ile zestawów mogę zbudować na bazie swojej szafy? Czy moja szafa potrzebuje małych zmian czy rewolucji?

Na warsztaty warto przynieść: jeden zestaw, który lubię i noszę najczęściej, ulubioną sukienkę lub spódnicę, dwie ulubione apaszki lub szale, parę butów na obcasach, ubranie, do którego nie mam przekonania, ewentualne elementy garderoby, które chcę skonsultować

Warsztaty Kształt i Fason - blog

Warsztaty analizy kolorystycznej i doboru kolorów „Magia Barw”

Podczas warsztatów wskażemy typ kolorystyczny uczestniczek oraz paletę barw, która powinna budować ich garderobę. Wcielimy się w rolę stylistek i modelek, będziemy próbować różnych odcieni i zestawień na bazie narzędzi kolorysty. Wszystko po to, aby wypracować swój najlepszy możliwy wizerunek i świadomie go budować
każdego dnia. Każda uczestniczka otrzyma opis swojego typu kolorystycznego i palety barw oraz kartę makijażu – wiosny, lata, jesieni lub zimy. Warsztaty dzięki obserwacji i współpracy z innymi ułatwią zrozumienie teorii kolorów i ich oddziaływania na kobiece typy urody.

proejtk - magia barw bez terminu blog

 **Terminy warsztatów mogą zostać dopasowane do zorganizowanych grup uczestników – w razie zainteresowania prosimy o kontakt

Więcej informacji na bieżąco na Facebooku.

 

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up