Makijaż ślubny i okazjonalny - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Makijaż ślubny i okazjonalny

Estilo Paulina Popek oferuje profesjonalny makijaż upiększający na każdą okazję:

 • ślubny i próbny
 • wieczorowy, studniówkowy i sylwestrowy
 • dzienny i biznesowy
 • męski
 • fotograficzny
 • artystyczny  i biżuteryjny

Każdy makijaż dobrany jest do cech indywidualnych klientki, stylizacji ubioru, poprzedzony konsultacją oraz określeniem typu urody i cery. Jest to makijaż, który podkreśla atuty i koryguje niedoskonałości oraz zgodny jest z moją estetyką i wrażliwością, która jest odmienna od popularnej obrazkowości panującej w social mediach, a szczególnie na Instagramie. W mojej Pracowni kobieta ma poczuć się pięknie i młodo, ale nie kosztem zmiany proporcji twarzy, przerysowania i sztuczności. Dlatego też nie znajdziemy na mojej stronie zdjęć przerysowanych makijaży klientek z nałożonymi filtrami.

Mój makijaż jest niezwykle trwały i wykonany kosmetykami wysokiej jakości tj. Make-up Atelier Paris, Cinema Secrets, Graftobian, Make Up For Ever, Dior, Estee Lauder, Too Faced, Ben Nye, Kryolan, Karaja, Urban Decay, NYX, Ibra, Inglot, Freedom Make-up, Makeup Revolution, L’oreal, Glazel, Revlon, Kozłowski, Hakuro, Maestro i wiele innych. Właściwie w każdym tygodniu do zasobów Pracowni dołączają nowe marki produktów.

!!! Pamiętajmy jednak, że makijaż jest dopełnieniem stylizacji i nie tylko jakość oraz cena kosmetyków ma wpływ na jego wygląd i trwałość. Największy wpływ na to ma stan skóry i wcześniejsza pielęgnacja. Makijaż próbny natomiast jest po to, aby zaplanować całościową koncepcję oraz rodzaj kosmetyków w dniu ślubu.  Dlatego nie biorę odpowiedzialności za stan skóry klientek oraz sytuacje i czynniki, na które nie mam wpływu po wykonanym makijażu – nie rzutują one na koszty dalszych konsultacji związanych z makijażem próbnym i właściwym.

Makijaż ślubny musi być doskonały i perfekcyjny, dobrany idealnie do indywidualnych cech klientki – typu urody, cery, kolorystyki sukni i dodatków oraz preferencji osobistych. Co więcej, musi być technicznie profesjonalny  -  trwały i dopracowany w każdym szczególe. Konieczne jest, aby został poprzedzony makijażem próbnym, aby wcześniej dopracować koncepcję, kolory, kosmetyki oraz poznać preferencje Klientki.

Pracownia Estilo oferuje pełny zakres ślubnych usług makijażowych:

 • makijaż próbny wraz z konsultacją dotycząca stylizacji ślubnej oraz makijaż właściwy w dniu ślubu
 • korekta odsłoniętego ciała: ramion, dekoltu, pleców
 • makijaż dla osób towarzyszących Parze Młodej
 • kamuflaż cery Pana Młodego
 • makijaż wykonany w spokojnej atmosferze w Pracowni Estilo
 • w sezonie 2020 r. upięcia ślubne i okolicznościowe wykonane przez profesjonalną stylistkę fryzur
 • makijaż fotograficzny do ślubnej sesji zdjęciowej – możliwa asysta wizażystki w trakcie sesji

Makijaże wykonywane są przez makijażystkę Paulinę Popek. Od dwóch lat współpracuje z nami również artystka i wizażystka Kamila Bednarska. Fryzury i piękne upięcia ślubne wykonuje Justyna Urbanik – fryzjerka z dużym doświadczeniem i talentem, z którą współtworzyliśmy liczne profesjonalne sesje zdjęciowe oraz modowe projekty.

Zapraszamy na bloga i na funpage

Podsumowanie sezonu ślubnego 2017 i 2018

Podsumowanie sezonu ślubnego 2016

Podsumowanie sezonu ślubnego 2015

Podsumowanie sezonu ślubnego 2014

Poradnik wizażystki dla Panny Młodej

oraz na fanpage Pracowni Estilo - aktualne galerie oraz opinie klientek.

**W sezonie ślubnym makijaże próbne wykonywane są od poniedziałku do piątku w godzinach uzgodnionych z klientką. W weekendy ze względu na dużą ilość rezerwacji ślubnych może nie być możliwości umówienia się na makijaż przedślubny. Makijaże próbne nie są również wykonywane w Sylwestra i w święta.**

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up