Metamorfozy - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Metamorfozy

Fotograficzne metamorfozy to szansa na szybką odmianę swojego wyglądu, zabawę modą i makijażem, doświadczenie się w nowej roli, a czasem nawet spełnienie swoich marzeń. Podczas sesji modelka lub model czują się jak gwiazdy, są w centrum zainteresowania fotografa, wizażystki i stylistki. Każdy z osobna pracuje nad ich wizerunkiem. Makijaż i stylizacja są dopracowane, a sposób pozowania, światło i szczegóły ukierunkowane na osiągnięcie najlepszych efektów.

Podchodzimy kreatywnie do naszej pracy – stylizacje dobieramy indywidualnie do każdego. Proponujemy stylizacje w oparciu o różne style w modzie, trendy, sztukę, kolory, itp. Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje.

Oferujemy również Makijażowe Metamorfozy, które polegają na szybkiej odmianie wyglądu przez makeup, stylizację fryzury oraz stylizację oprawy twarzy. Na zakończenie, nowy wygląd utrwalamy dzięki profesjonalnej fotografii. Klientka otrzymuje zdjęcie przemiany. Makijażowe Metamorfozy trwają około 1,5 h i organizowane są w Pracowni Estilo. Więcej na blogu.

 

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up