Lekcja makijażu - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Lekcja makijażu

Lekcja makijażu to nieoceniona pomoc dla każdej kobiety, która chce dowiedzieć się jak wykonać właściwy makijaż na życie. Podczas indywidualnego spotkania przekazujemy wiedzę praktyczną i teoretyczną dotyczącą kosmetyków kolorowych, ich doboru do potrzeb skóry i typu urody. Przedstawiamy właściwe etapy wykonania makijażu, zestawienia kolorystyczne oraz trendy sezonowe. Dzięki temu odświeżamy swój wizerunek i uczymy się korzystać z technik makijażowych w codziennym pośpiechu. Konsultacja z makijażystką nie tylko uczy, ale również może zainspirować do większych zmian.

Indywidualne spotkanie może być poprzedzone analizą kolorystyczną, która pozwala na określenie odpowiedniej palety barw w makijażu i stylizacji. Nieodzownym elementem spotkania jest jednak przegląd kosmetyczki klientki oraz omówienie jej preferencji co do makijażu. Główny punkt konsultacji to prezentacja i nauka makijażu dziennego: dobór podkładu, pudru, różu, cieni i pomadki, aplikacja i etapy, korekta i modelowanie twarzy oraz klasyczny makijaż oczu i ust. Lekcja makijażu może również dotyczyć konkretnej techniki np. smoky eyes czy wybranego przez klientkę wieczorowego looku.

Klientka otrzymuje kartę obrazującą jej typ urody oraz gotową receptę z opisem konkretnych kosmetyków profesjonalnych i drogeryjnych. Pracownia Estilo oferuje sprzedaż marek makijażowych, dzięki czemu można zaopatrzyć się w dobre jakościowo produkty na miejscu. Po spotkaniu jest również możliwa asysta wizażystki przy zakupach w drogeriach, aby bezbłędnie wybrać kolory i właściwości produktów, dopasowane także do możliwości finansowych.

Lekcję makijażu możemy przeprowadzić w parze z zaprzyjaźnioną osobą.

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up