Kursy wizażu i stylizacji - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Kursy wizażu i stylizacji

 

Oferujemy szkolenia oraz kursy wizażu i stylizacji na różnych poziomach zaawansowania. Są one skierowane do osób początkujących oraz takich, które mają już wiedzę i praktykę, ale chcą ją uporządkować i wzbogacić o nowe zagadnienia. Mile widziane osoby związane z branżą kosmetyczną i fryzjerską, które pragną zaoferować klientom nowe usługi i podnieść swoje kwalifikacje.

Szkolenia łączą popartą przykładami teorię z prezentacją technik oraz praktyką. Każdy etap kursu przygotowany jest tak, aby kursanci otrzymali jak największą dawkę wiedzy i ćwiczeń. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach. Uczestnicy mogą liczyć na dalsze konsultacje z prowadzącą, pomoc przy tworzeniu portfolio i wskazówki pomocne na rynku pracy.

 

 

 

Kurs wizażu z elementami stylizacji I stopnia
Kurs wizażu z elementami stylizacji II stopnia
Kurs wizażu profesjonalnego - Makijaż Kreatywny Glamour
Kurs makijażu fotograficznego
Szkolenie jednodniowe - wizaż dla zaawansowanych
Szkolenie jednodniowe: Profesjonalny makijaż ślubny
Profesjonalny makijaż i praca wizażysty - Szkolenie dla salonów urody i osób z podstawową wiedzą makijażową
Szkolenie warsztatowe: Upiększający makijaż kobiety dojrzałej
Analiza kolorystyczna na potrzeby wizażu i stylizacji wizerunku
Kurs stylizacji wizerunku
Indywidualna lekcja makijażu i konsultacja kosmetyczna
Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1

 

 

Oferujemy:

  • profesjonalne stanowiska pracy
  • narzędzia makijażowe i kosmetyki do nauki makijażu (m.in. Kryolan, Karaja, BenNye, Mehron, Inglot, Art Deco, Zoeva, Make-up Atelier Paris, Glazel, FREEDOM, Makeup Revolution, Kozłowski, IBRA, Hakuro)
  • wyposażenie do nauki stylizacji
  • materiały szkoleniowe
  • certyfikat ukończenia
  • kameralne grupy
  • możliwość praktyki na modelkach
  • indywidualne podejście do uczestników
  • pomoc przy tworzeniu portfolio

W przypadku kursów indywidualnych oraz kameralnych w miarę możliwości pomagamy w organizacji modelek na zajęcia – mile widziane własne modelki.

 

 Relacje z wybranych kursów i warsztatów na blogu

 

Najbliższe terminy kursów i szkoleń

 

Co wyróżnia kursy ESTILO na tle konkurencji?

 

***Szkolenia prowadzone są przez Paulinę Popek – Mistrza w zawodzie Wizażysta – Stylista. Paulina posiada doświadczenie w branży mody i kosmetyki – przeprowadziła kilkaset godzin szkoleń i warsztatów autorskich dla osób indywidualnych oraz na zlecenie firm i marek kosmetycznych m.in. tj Coty Polska (Rimmel, Astor), Karaja, Makeup Revolution, Freedom Makeup, S.P. „Oświata“, kursy współfinansowane przez Unię Europejską. Posiada również przygotowanie merytoryczne oraz certyfikaty ukończenia szkoleń trenerskich tj. Akademia Trenerów Biznesu „Marschall Polska”. Więcej informacji w zakładce: Estilo

 

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up