Eventy, pokazy mody - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Eventy, pokazy mody

Estilo Paulina Popek zapewnia profesjonalną obsługę pokazów mody, koncertów, targów i eventów dla firm w zakresie makijażu i stylizacji na terenie Podkarpacia i Małopolski. Wśród obsługiwanych do tej pory wydarzeń można wymienić m.in. takie jak: Miss Poland UK w Londynie, Warsaw Fashion Street, pokazy mody dla marki Z.one Concept, prelekcje, eventy dla centrów handlowych tj. Galerii Graffica i Auchau,  liczne wydarzenia promocyjne dla marek Rimmel, Astor oraz innych marek beauty Coty Polska, targi dla sieci drogeryjnych, targi ślubne oraz imprezy firmowe i integracyjne w różnych częściach Polski. W 2014 i 2015 r. marka Estilo była również parterem wydarzenia „Kino Kobiet” w Kinie Helios w Rzeszowie, gdzie cyklicznie przeprowadzała makijażowe metamorfozy dla uczestniczek eventu.

Paulina Popek także stale współpracuje z lokalnymi projektantami i markami odzieżowymi, zapewniając obsługę pokazów mody w zakresie wizażu i doradztwa stylizacyjnego.

Relacje z pokazów mody

 

 

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up