Analiza kolorystyczna - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Analiza kolorystyczna

Każdy człowiek posiada indywidualną paletę barw harmonizujących z jego typem urody. Analiza kolorystyczna umożliwia określenie tego typu i zaproponowanie wachlarza kolorów, który najkorzystniej oddziałuje na karnację, kolor oczu i włosów. Wiedza o kolorach jest niezwykle istotna przy budowaniu własnego wizerunku, dodaje pewności siebie, satysfakcji, oszczędza czas i pieniądze podczas codziennych zakupów.

Indywidualnego kolorytu nie da się określić na podstawie opisu czy zdjęcia. Konieczne jest realne określenie odcienia skóry, włosów, oczu oraz oddziaływania barwy na typ urody. Ważne jest, że każdy może nosić wszystkie kolory, warunkiem jest odpowiedni odcień, intensywność i przejrzystość.

Podczas konsultacji określamy typ kolorystyczny w odniesieniu do 4 i 12 typów urody za pomocą chust garderobianych, ram kolorystycznych i próbników kolorów. Dla danego typu określamy kompozycję barw, które warto zastosować w makijażu, garderobie i akcesoriach. Na tej podstawie łatwiej jest zbudować całościowy wizerunek.

Po indywidualnym spotkaniu klientka otrzymuje opis swojego typu kolorystycznego i palety barw oraz kartę makijażu – wiosny, lata, jesieni lub zimy. Możliwe są również spotkania grupowe, które dzięki obserwacji i współpracy z innymi, ułatwiają zrozumienie teorii kolorów i ich oddziaływania na różnorodne typy urody.

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up