Makijaż studniówkowy w Pracowni Estilo w Rzeszowie - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Makijaż studniówkowy w Pracowni Estilo w Rzeszowie

Makijaż studniówkowy w Pracowni Estilo w Rzeszowie

Jak powinien wyglądać i czym się charakteryzować profesjonalnie wykonany makijaż na studniówkę?

 

Taki makijaż powinien być dobrany do urody, cery i wieku oraz stylizacji maturzystki czyli do jej sukni, biżuterii i dodatków oraz fryzury. Makijaż studniówkowy to połączenie makijażu dziennego i koktajlowego z wieczorowym i fotograficznym. Dopasowujemy go do oświetlenia oraz pamiętamy o tym, że musi być niezwykle trwały i wodoodporny. Preferencje i pomysły są równie istotne. Moje młode klientki przeglądają przecież blogi makijażowe, Instagram i mają mnóstwo ciekawych pomysłów na swój wygląd w tym dniu. Pokazują mi zdjęcia i propozycje makijaży. Chcą, aby ich makijaż był także perfekcyjnie dopasowany i wyglądał zjawiskowo, zupełnie jak na czerwonym dywanie!

Makijaż studniówkowy, jak każdy makijaż okolicznościowy, jest makijażem korekcyjnym i upiększającym. Ma ukryć niedoskonałości, a jednocześnie podkreślać naturalność i świeżość skóry. Niezwykle ważne jest również to, aby modelował kształt twarzy i rozświetlał stosowne partie.

W tym sezonie królują makijaże z akcentem na oko: złocisto i ciemnobrązowe smoky eyes oraz wersje klasyczne z rozświetleniem środka i wewnętrznej części powieki oraz mocniejszym przydymieniem części zewnętrznej. Modne są również makijaże „nude” w kolorach neutralnych z mocnym rozświetleniem skóry i wymodelowaniem owalu twarzy. Młodym dziewczynom podobają się również makijaże w stylu retro – grubsze wyciągnięte kreski na górnej powiece,  powiększone cieniowaniem oczy, gęste rzęsy oraz równe i wyprofilowane brwi. Świetnym dopełnieniem takiego makijażu są bardzo modne tej zimy czerwone lub cynobrowe usta. Jednak ich odcień nie może być zbyt ciemny i stłumiony, aby nie dodawał nastolatce powagi i wieku. Młodość warto podkreślać za pomocą pasteli, kolorów neutralnych, błyszczących i opalizujących pigmentów oraz rozświetlenia skóry.

Każdy makijaż, który wykonuję moim klientkom jest niezwykle trwały i przetrwa każdą imprezę. Pracuje na kosmetykach wysokiej jakości i każdy etap makijażu wykonuje precyzyjnie i dokładnie utrwalam.

Co więcej, jest on dopasowany nie tylko do urody, cery i stylizacji, ale również do oczekiwań i pomysłów. Przy jego wykonaniu biorę zawsze pod uwagę preferencje, aktualne trendy oraz wizerunek gwiazd.

Więcej o makijażu Estilo

 

Tekst i makijaże: Paulina Popek

*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*

 

 

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up