Makijaż karnawałowy i klubowy - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Makijaż karnawałowy i klubowy

Makijaż karnawałowy i klubowy

Makijaż karnawałowo – klubowy. Jak powinien wyglądać? Czym się charakteryzuje? Przedstawiam również makijaże klubowe – fotograficzne w bardziej artystycznej odsłonie. 

Makijaż na imprezę karnawałową w klubie, restauracji czy wnętrzu lokalu powinien charakteryzować się wykorzystaniem kosmetyków o wysokiej pigmentacji – podkłady, korektory i pudry. Możemy pozwolić sobie na większe krycie i nieco cięższe produkty, aby uzyskać efekt idealnie gładkiej i wymodelowanej twarzy. Powinien być też dość intensywny w kolorze i błyszczący, ponieważ światło tu odgrywa największą rolę. Natężenie makijażu, przejść kolorystycznych, wykorzystanie kontrastów wpływa na jego odbiór w sztucznym oświetleniu lokalu. Warto zastosować różnego typu rozświetlacze w partiach trójkąta piękności oraz jako dodatek do makijażu oka w kącikach wewnętrznych lub na całości powieki ruchomej, które stworzą efekt „glamour”.

Oprócz mocnych akcentów kolorystycznych możemy pozwolić sobie na łączenie różnych faktur cieni do powiek – np. kremowych, w sztyfcie, prasowanych i sypkich, aby efekt był wyjątkowy i wyraźny, a makijaż bardziej trwały. Mile widziane są również brokaty lub elementy ozdobne w postaci cekinów, perełek, kryształków, gwiazdek, itd. Makijaż wieczorowy i klubowy nie obejdzie się bez sztucznych rzęs w postaci kępek lub pasków. Zastosowanie ich zależy od naturalnych rzęs, całościowej stylizacji oraz naszych upodobań.

Bardzo ważne jest również mocniejsze niż na dzień wykonturowanie twarzy, aby skorygować jej kształt i dodać trójwymiarowości. Pamiętajmy również o zastosowaniu kosmetyków wodoodpornych i utrwaleniu całości.

Makijaż jest oczywiście dodatkiem do stylizacji i musi być dopasowany do każdego jej elementu oraz naszego typu urody. To jest najważniejsze!!

A to przykłady stylizacji Giuliany, które wykonałyśmy przed tegorocznym sezonem karnawałowym na potrzeby sesji fotograficznej.

zdjęcia: Sebastian Popov
wizaż i stylizacja: Estilo Paulina Popek
modelka: Giuliana Goraj1kadr blog3 kadr blog 2 kadr blog4 kadr blog
ž
*Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są własnością autora. Zabrania się kopiowania, przetwarzania i wykorzystywania bez zgody Estilo Paulina Popek.*
 

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up