Kulisy sesji zdjęciowej z projektami Kupisza i Koire - Estilo Paulina Popek Rzeszów

Kulisy sesji zdjęciowej z projektami Kupisza i Koire

Kulisy sesji zdjęciowej z projektami Kupisza i Koire

Estilo Paulina Popek często pracuje przy modowych sesjach zdjęciowych. W marcu w Rzeszowie odbyła się sesja w ekipie profesjonalistów i pasjonatów fotografii modowej. Ubrania, które były punktem centralnym tej sesji, pochodziły od takich projektantów jak Robert Kupisz (tu wielkie podziękowania dla Butiku LOUVE) oraz naszej rodzimej projektantki Kariny Mińkowskiej-Pado, która stworzyła unikatową i ekologiczną markę KOIRE .

Fotografem, którego prace osobiście cenię za światowy poziom – czystość, siła oświetlenia i wspaniały gust – był Paweł Bugała. Stylistką fryzur – niezwykle kreatywna, utalentowana i świadoma trendów – Katarzyna Złamaniec, właścicielka salonu La Provocation.  Modelka to Brygida Surowiec z agencji Eastern Models – wyczekana, upragniona – plastyczna i piękna. Ma wszelkie atuty top modelek i rzecz jasna, robi już karierę w tej branży w Europie i na świecie. Koncepty makijażu i stylizacji przygotowałam i wykonałam ja.

Zamysłem sesji był edytorial będący kombinacją zdjęć o kompozycji statycznej, w surowej scenografii i stonowanej chłodnej kolorystyce. Ubrania, najwyższej jakości, tworzyły monochromatyczne i proste zestawienia. Do scenografii wykorzystaliśmy szare tło w różnych odcieniach, niebieskie oryginalne krzesło z lat 70-tych, gałęzie wierzby mandżurskiej, drabinę oraz inne ciekawe elementy. To wszystko służyło naszej wizji i stworzyło klimat. Zdjęcia będzie można zobaczyć niebawem na fanpage’u Pracowni Estilo.

 Tekst: Paulina Popek

test 2 3 4 4a 4b 5 6 6a 7 8

8a 9

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Up